Lenovo P2 root atma

BoZKuRT54

Yasaklandı
Üye
Cihaz
LENOVO P2
Merhaba arkadaşlar ben de LENOVO p2 a42 var turkcell den alınma tek hatlı Android 6.0 ilk aldığım gibi roots etmek istiyorum ama sıkıntı olur diye cesaret edemedim ilk defa LENOVO kullanıyorum, şuan ki stock room um yedeğini nasıl alabilirim, root etmek istiyorum

Cihaz
Samsung Galaxy Note 2 (GT-N7100)
öncelikle telefona twrp recovery i indirmeniz lazım bu işlemler doğru telefona zarar verebilir ama donanımsal sorun yapmaz ve telefon çökerse ancak bilgisayar yoluyla yada twrp den aldığınız yedek ile onarırsınız ama ben lenovo lara nasıl yazılım atılır bakıp site bildireceğim.

BoZKuRT54

Yasaklandı
Üye
Cihaz
LENOVO P2
öncelikle telefona twrp recovery i indirmeniz lazım bu işlemler doğru telefona zarar verebilir ama donanımsal sorun yapmaz ve telefon çökerse ancak bilgisayar yoluyla yada twrp den aldığınız yedek ile onarırsınız ama ben lenovo lara nasıl yazılım atılır bakıp site bildireceğim.
Daha önce Samsung s3 de her şeyi yapmıştım room, root, recovery falan filan bunda nasıl olur bilmiyorum, araştırmalar yaptım Türkçe kaynak yok gibi hep yabancı, yapan Türkler varsa da bilgi yok

Cihaz

bu yazımızı okumalısın bence

Cihaz
Stock rom un yani şu anda yüklü orjinal room un yedeğini almak için neler yapmak gerekiyor, bir sıkıntı olursa geri dönüş için
twrp de yedekle bölümü var zaten ordan tüm seçenekleri işaretliyorsun ve yedekleme başlıyor ortalama 5 dk da yedekliyor ondan sonra istediğini yapıyorsun.

Şu anda çevrimiçi