Lenovo P2 yükseltme

kar1"

Üye
arkadaşlar lenovo p2 android yukselten varmı nasıl bu konuda bilgim yok rica etsem şimdiden teşekkür ederim.

senewa

Uzman
Hangi android versiyon? Resmi olarak şuan Android 7 var sadece. Ama custom rom atabilirsin. Android 8 veya 9'a geçmen mümkün bu şekilde. Tam olarak nasıl bir yardım istiyorsun net bir şekilde belirtirsen yardımcı olmaya çalışırız. Android 8 veya 9'a mı geçmek istiyorsun?

kar1"

Üye
Hangi android versiyon? Resmi olarak şuan Android 7 var sadece. Ama custom rom atabilirsin. Android 8 veya 9'a geçmen mümkün bu şekilde. Tam olarak nasıl bir yardım istiyorsun net bir şekilde belirtirsen yardımcı olmaya çalışırız. Android 8 veya 9'a mı geçmek istiyorsun?
sayın ustam eğer sıkıntı olmazsa cihaz için diyorum tabiki 9 olmasını isterim ama siz daha iyi bilirsiniz ki eger sıkıntı olur derseniz 8 lütfen teşekkur ederim.

senewa

Uzman
Bu 2 makaleyi dikkatlice okuyup uygulayabilirsin. Takıldığın yerde yine bize sorabilirsin. Öncelikle telefonun için tüm pc driverlarının yüklü olduğundan emin ol. Ayrıca kesinlikle ve kesinlikle telefonunu yedeklemeni tavsiye ederim.

Xda forum için: P2 için LineageOS 16.0 Android 9 Pie

Deyatlı Kurulum LineageOS resmi sitesi: LineageOS

*Uyarı: Yapacağınız tüm işlemlerden önce yedek alınız ve oluşabilecek tüm sorumluluklar size aittir.

Şu anda çevrimiçi