Lenovo P2 yükseltme

kar1"

Üye
Cihaz
lenovo k4
arkadaşlar lenovo p2 android yukselten varmı nasıl bu konuda bilgim yok rica etsem şimdiden teşekkür ederim.

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Hangi android versiyon? Resmi olarak şuan Android 7 var sadece. Ama custom rom atabilirsin. Android 8 veya 9'a geçmen mümkün bu şekilde. Tam olarak nasıl bir yardım istiyorsun net bir şekilde belirtirsen yardımcı olmaya çalışırız. Android 8 veya 9'a mı geçmek istiyorsun?

kar1"

Üye
Cihaz
lenovo k4
Hangi android versiyon? Resmi olarak şuan Android 7 var sadece. Ama custom rom atabilirsin. Android 8 veya 9'a geçmen mümkün bu şekilde. Tam olarak nasıl bir yardım istiyorsun net bir şekilde belirtirsen yardımcı olmaya çalışırız. Android 8 veya 9'a mı geçmek istiyorsun?
sayın ustam eğer sıkıntı olmazsa cihaz için diyorum tabiki 9 olmasını isterim ama siz daha iyi bilirsiniz ki eger sıkıntı olur derseniz 8 lütfen teşekkur ederim.

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Bu 2 makaleyi dikkatlice okuyup uygulayabilirsin. Takıldığın yerde yine bize sorabilirsin. Öncelikle telefonun için tüm pc driverlarının yüklü olduğundan emin ol. Ayrıca kesinlikle ve kesinlikle telefonunu yedeklemeni tavsiye ederim.

Xda forum için:

Deyatlı Kurulum LineageOS resmi sitesi:

*Uyarı: Yapacağınız tüm işlemlerden önce yedek alınız ve oluşabilecek tüm sorumluluklar size aittir.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.