Lenovo P2'de OEM kilit açma süresini aşma, TWRP yükleme ve root atma

4.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
REKLAMLAR

Yer
Giresun
İnternetde araştırdım. Söylentilere göre telefondan Lenovo firmasına istek gönderiyorsun ve 14 günden sonra bootloaderi açıyorlar. Ama ben kısa zamanda açmak istiyorum. Acil lazım. Çünki root atıcam telefona o yüzden. Lütfen bilen varsa yardımcı ola bilirmi?

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Aynı dertle uğraşıyorum. Süre sonunda açılıyor. Fakat root atarken gümledi. :) Sıfırladım telefonu tekrar deneyeceğim.

Yer
Giresun
Aynı dertle uğraşıyorum. Süre sonunda açılıyor. Fakat root atarken gümledi. :) Sıfırladım telefonu tekrar deneyeceğim.
Vallahami kardeş? Yani 14 gün bekliyicem dimi? bide "Fakat root atarken gümledi. :) Sıfırladım telefonu tekrar deneyeceğim" bunu anlamadım, telefonu sıfırlayınca bootloader yenidenmi kapanıyor?

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
TWRP yükleme adımlarında Android kilitlendi ve şifre istedi. Wipe Data yapıp tüm telefonu sıfırladım. Çözüp bilgi vereceğim. Hatta kal. :D

Sen şimdiden o 14 gün için başvurunu yap.

Yer
Giresun
TWRP yükleme adımlarında Android kilitlendi ve şifre istedi. Wipe Data yapıp tüm telefonu sıfırladım. Çözüp bilgi vereceğim. Hatta kal. :D

Sen şimdiden o 14 gün için başvurunu yap.

Anladım. Artık yapmışım. 13 gün 8 saat kalmış. Yapacak bir şey yok galiba. Böyle giderse bekliyicez. Ama bir şeyi anlamadım, bootloaderi açmak için sorgu gönderince tüm verilerimin ve dosyalarımın silineceyi söylendi. O nasıl olucak?

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Bende bootloader kilidi açıldı ve zaten bir kere açıldı mı artık kapanmıyor. Kapatmak isteyince garanti dışı kalacak diyor ve kapatmıyor zaten. Ama veri silinmesi olmadı.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evdeki balık kokusu nasıl geçer?
    Balık, zengin vitamin içeriği ve güçlü besin değeri bakımından hem çocukların hem de yetişkinlerin düzenli olarak tüketmesi gereken bir gıdadır.  Haf ...
  • Karnabahar pizza tarifi
    Büyük küçük herkesin sevdiği ve tok insanının bile iştahını kabartacak niteliktedir pizza. Aşağıda tarifini paylaştığımız pizza ise tarifi bildiğiniz ...
  • Cilt kuruluğuna karşı alınabilecek önlemler
    Kış aylarında soğuk havanın cildin nemini azaltmasıyla en sık karşılaşılan problemlerden biri cilt kuruluğudur. Kızarıklık ve pullanma da cilt kurulu ...