Lenovo P2'de OEM kilit açma süresini aşma, TWRP yükleme ve root atma

Yer
Giresun
İnternetde araştırdım. Söylentilere göre telefondan Lenovo firmasına istek gönderiyorsun ve 14 günden sonra bootloaderi açıyorlar. Ama ben kısa zamanda açmak istiyorum. Acil lazım. Çünki root atıcam telefona o yüzden. Lütfen bilen varsa yardımcı ola bilirmi?

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Aynı dertle uğraşıyorum. Süre sonunda açılıyor. Fakat root atarken gümledi. :) Sıfırladım telefonu tekrar deneyeceğim.

Yer
Giresun
Aynı dertle uğraşıyorum. Süre sonunda açılıyor. Fakat root atarken gümledi. :) Sıfırladım telefonu tekrar deneyeceğim.
Vallahami kardeş? Yani 14 gün bekliyicem dimi? bide "Fakat root atarken gümledi. :) Sıfırladım telefonu tekrar deneyeceğim" bunu anlamadım, telefonu sıfırlayınca bootloader yenidenmi kapanıyor?

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
TWRP yükleme adımlarında Android kilitlendi ve şifre istedi. Wipe Data yapıp tüm telefonu sıfırladım. Çözüp bilgi vereceğim. Hatta kal. :D

Sen şimdiden o 14 gün için başvurunu yap.

Yer
Giresun
TWRP yükleme adımlarında Android kilitlendi ve şifre istedi. Wipe Data yapıp tüm telefonu sıfırladım. Çözüp bilgi vereceğim. Hatta kal. :D

Sen şimdiden o 14 gün için başvurunu yap.

Anladım. Artık yapmışım. 13 gün 8 saat kalmış. Yapacak bir şey yok galiba. Böyle giderse bekliyicez. Ama bir şeyi anlamadım, bootloaderi açmak için sorgu gönderince tüm verilerimin ve dosyalarımın silineceyi söylendi. O nasıl olucak?

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Bende bootloader kilidi açıldı ve zaten bir kere açıldı mı artık kapanmıyor. Kapatmak isteyince garanti dışı kalacak diyor ve kapatmıyor zaten. Ama veri silinmesi olmadı.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...