Lenovo P70'e Android 8.1 nasıl kurulur?

macir27

Üye
Cihaz
lenovo p70a
Merhaba,

Lenovo P70A telefonumun Android versiyonunu yükseltmek istiyorum. Telefon 4 ile geldi sonrasında 5.1 versiyonu çıktı ve artık çıkmayacak. Daha önce rom atmayı denemiştim ama beceremedim. Aşağıdaki makaleyi denemek istiyorum ama boşuna uğraşacağım diye endişeliyim. Daha önce deneyen var mı acaba? yada farklı bir kurulum önerebilecek birileri? yada uğraşma bu iş olmaz boşver diyen :)

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Custom rom aramanız gerek. Alttaki makale p2 icin sizin model p70, bu romu atarsan telefon hard brick olur yani kısaca alttaki rom telefonun ile uyumsuz.

macir27

Üye
Cihaz
lenovo p70a
bugün baya bir kaptırdım bu olaya kendimi, şu aşağıdakine benzer bir sürü şey denedim ama twrp recovery kurulumunu geçemedim. Hatta telefon açılmaz hale geldi sonra orjinal img dosyalarını bulup geri yükledim. Telefonu çalışır hale getirdim artık bırakıyorum bu işin peşini çok yordu ve resmen patladı elimde :)

eyuperol

Üye
Cihaz
Lenovo P70
Bende kurmayı deneyeceğim de siz iç açıcı konuşma yapmamışsınız :/

Cihaz
LENOVA P70
merabalar
ben lenova p70 kullanıcısıyım. su anda telefonumda android 4,4 kit kat yüklü fakat yazılım eski kaldığından bazı dosya ve uygulamalarda yazılımsal sorun yaşıyorum. internette araştırma yaparken telefonuma üst sürümü yükleyebileceğimi sitesnizde gördüm . fakat dosyaları indiremiyorum. dosyaları indirmek için yardımlarını rica ediyorum .
Hayırlı günler

Şu anda çevrimiçi