Advertisement

Lenovo Vibe P1 kulaklık çıkışı hakkında soru

Merhabalar ;

Siteden yeni haberdar olmuş bir arkadaş olarak bu konuyu açıyorum.
Merak ettiğim şeyler şunlar;
Yukardaki başlıkta bahsi geçen telefon hakkında
-Fiyat performans
-Batarya ömrü
-Ekran kalitesi
-Özellikle kulaklık çıkışı hakkında yazılacak post ve bilgiler ve kullanıcı yorumları benim için çok değerlidir.
şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Ayberk

Yönetici
Kulaklık çıkışından beklentin nedir tam olarak? Ses kalitesini mi kastediyorsun? Bu konuda tüm cihazlar birbirine yakın kalite sunuyor.

Batarya ömrü son derece uzun. O konuda sıkıntı yaşamazsın. Ekran kalitesi bu fiyat aralığında ortalamanın biraz üstü olur her zaman. Piksel yoğunluğunun 401 ppi olmasına da buna işaret ediyor.

Kulaklık çıkışından beklentin nedir tam olarak? Ses kalitesini mi kastediyorsun? Bu konuda tüm cihazlar birbirine yakın kalite sunuyor.

Batarya ömrü son derece uzun. O konuda sıkıntı yaşamazsın. Ekran kalitesi bu fiyat aralığında ortalamanın biraz üstü olur her zaman. Piksel yoğunluğunun 401 ppi olmasına da buna işaret ediyor.
Teşekkür ederim yanıtınız için ses kalitesinden kastım tabiki netlik ne ses yüksekliği. Diğer üreticilere baktığımızda SAMSUNG ve LG gibi modeller ses yüksekliği bakımından alt sırada kalırken Iphone ve HTC modelleri ses konusunda doyurucu bir kıvama ulaşıyor. tabiki tercih meselesidir az ses yüksek ses lakin ben bunu merak ediyorum yardımcı olabilirseniz gerçek anlamda mutlu olurum.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.