Lenovo Vibe P1 Pro'yu Android 5.1.1'e döndürme

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
REKLAMLAR

Cihaz
Lenovo Vibe p1 pro
Orijinal android 5.1.1 e döndürmek mümkün mü veya daha yüksek bir işletim sistemine geçmekte ne gibi bir sakınca dogurur

REKLAMLAR

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Şu an hangi sürümde? Neden sürüm düşürmek istiyorsunuz?

Cihaz
Lenovo Vibe p1 pro
Telefonum ilk piyasaya çıktığında android 5.1.1 ile çıktı ben geçmiş yazılarına baktığımda performansı çok iyiymiş android 6.0 a geçince ciddi bir performans düşüklüğü olduğu söyleniyor oyuzden 5.1.1 dönüş imkanı varmı onun bilgisini almak istiyorum

Cihaz
Lenovo Vibe p1 pro
Veya en uygun yüksek sürüm hangisi ise ona geçmek istiyorum ama bu sefer de donanımsal bir sorunla karsilasabilirmiyim bilmiyorum örneğin ( kamera veya manuel tuşlarla alakalı bir sorun) olurmu

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Lenovo tarafından resmi olarak 6.0 güncellemesi verilmişse güncellemeyi yükle. Kamera ve manuel tuşlarla alakalı bir sorun oluşmaz resmi stok rom ise. Custom romlarda elbette hatalar meydana geliyor.

Cihaz
Lenovo Vibe p1 pro
Ben 5.1.1 e geçmek istiyorum bu mümkün mü acaba Lenovo bu orijinal sürümünü nasıl bulabilirim

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evdeki balık kokusu nasıl geçer?
    Balık, zengin vitamin içeriği ve güçlü besin değeri bakımından hem çocukların hem de yetişkinlerin düzenli olarak tüketmesi gereken bir gıdadır.  Haf ...
  • Karnabahar pizza tarifi
    Büyük küçük herkesin sevdiği ve tok insanının bile iştahını kabartacak niteliktedir pizza. Aşağıda tarifini paylaştığımız pizza ise tarifi bildiğiniz ...
  • Cilt kuruluğuna karşı alınabilecek önlemler
    Kış aylarında soğuk havanın cildin nemini azaltmasıyla en sık karşılaşılan problemlerden biri cilt kuruluğudur. Kızarıklık ve pullanma da cilt kurulu ...