REKLAMLAR
REKLAMLAR

Lenovo Vibe P1 Pro'yu bilgisayarda göremiyorum

Sireno52

Üye
Cihaz
Lenovo Vibe p1 pro
selam arkadaşlar internette çok aradım ama cözüm bulamadım normalde telefonu pc ye taktığım zaman telefonun ust bar ekranını aşşagı cektiğim zaman usb sekmesi cıkıyordu telefonu nasıl kullanacağını bu usb sekmesinden ayarlıyordum bu sekme aracılıgı ile telefonun belleginden resim video vs. vs. dosyaları pc ye aktarıyordum veya tam tersinini yapabiliyordum ama şimdi pc ye taktığım zaman sadece şarj oluyor pc telefonu görmuyor telefonun ekranındanda usteki barı çektiğim zaman cıkan usb bilgi sekmeside cıkmıyor telefonu kapalı konumdayken güc dugmesi ile ses kısma dügmesine aynı anda basıp factory reset yaptım geliştirici modunu açtım usb hata ayıklamayı aktıf yaptım olmadı telefon acık halde fabrika ayarlarına getırdım gene olmadı bu sorunun bir cözümü varmı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkurler bu arada telefonum lenovo vibe p1 pro

REKLAMLAR

Sireno52

Üye
Cihaz
Lenovo Vibe p1 pro
Denedim direk şarj moduna geçiyor ayarlarda denemediğim yer kalmadı USB seçeneği ile alakalı geliştirici modunada girdim gene olmadı gerçekten can sikici bir durum

REKLAMLAR

Sireno52

Üye
Cihaz
Lenovo Vibe p1 pro
Nereden bulabilirim veya orijinal Lenovo Vibe P1 P1a41 versiyonun Android 6.0.1işletim sistemini nereden bulabiliri

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi