REKLAMLAR
REKLAMLAR

Lenovo Z5'e Türkçe ROM yükleme

full_as

Üye
Cihaz
Lenovo Z5
Merhaba forumdaki ilgili arkadaşlarla bilgi alışverişi için yazıyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Lenovo Z5 telefonumda Zui 11.1.053 ST version yüklü iken bootloader kilidini açtım. Twrp ile Xposed yükleyim dil dosyalarını değiştirmeyi düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAMLAR

full_as

Üye
Cihaz
Lenovo Z5
Lenovo Z5 Çin ve İngilizce dillerinde rom mevcut. Fakat Z5s için global rom var. bu romu yükleme konusunda fikirleriniz nedir yada bu romda dil dosyaları hangileridir?

Cihaz
redmi note 7
Benim aldığım kişi türkçe custom rom yüklemiş... ama telefonu kurduğumda sms uygulaması yoktu. bende android mesaj uygulaması kurdum... Fakat bunada bazen sms geliyor bazen gelmiyor...

REKLAMLAR

Cihaz
iphone
Merhaba forumdaki ilgili arkadaşlarla bilgi alışverişi için yazıyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim. Lenovo Z5 telefonumda Zui 11.1.053 ST version yüklü iken bootloader kilidini açtım. Twrp ile Xposed yükleyim dil dosyalarını değiştirmeyi düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Emeğine saygı duyuyorum tamamen ama istersen more locale 2 yükleyerek telefona türkçe seçmen yeterli olur program üzerinden

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.