Letgo'dan alışveriş yapanların tavsiyeleri

omer

Üye
Letgo'dan 2. elden bir şey almak istiyorum. Letgo kullananlara bana verebilecek tavsiyelerini alabilir miyim? Hani nasıl aldınız, memnun musunuz, nelere dikkat etmeliyim?

yakreb

Yönetici
Hiç kullanmadım çünkü kitle ve arayüz olarak Sahibinden daha iyi geliyor. Tabii her ikisinde de dolandırıcı ve "ölücü"ler var. Ürünü önce göndermemek dışında bir önerim yok :)

omer

Üye
Hiç kullanmadım çünkü kitle ve arayüz olarak Sahibinden daha iyi geliyor. Tabii her ikisinde de dolandırıcı ve "ölücü"ler var. Ürünü önce göndermemek dışında bir önerim yok :)
Hmm. O zaman adamın evinde denemek gerek herhangi bir ürünü. Teşekkürler

emre2468

Üye
Cihaz
sony xperia z2
Letgo dan genelde yakın çevreden satın alım yapıyor yani ürünü gördükten sonra alış verişi yaparsan daha iyi olur hem ürünü görürsün hemde içinde endişe kalmaz

omer

Üye
Letgo dan genelde yakın çevreden satın alım yapıyor yani ürünü gördükten sonra alış verişi yaparsan daha iyi olur hem ürünü görürsün hemde içinde endişe kalmaz
Yani tam anlayamadım. Buluşup ürünü onun yanında denesem olur mu? Çünkü fotoğraftaki gibi olmuyor da. Bazıları bozuk gönderiyorlar, bazıları da fotoğraftaki gibi göndermiyorlar.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.