REKLAMLAR
REKLAMLAR

LG G3'te kapanma ve ısınma sorunu

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Cihaz
LG G3
2 GÜN ÖNCE TELEFONDA DOLASIRKEN BİRDEN DONDU VE HİCBİRTUS ÇALIŞMADI BENDE BATARYAYI ÇIKARDIM SONRA HEP KENDİNİ YENİDEN BAŞLATTI BENDE BATARYAYI DOLABA KOYDUM 10 15 DK SONRA CALIŞTI AMA SONRA HAFİF ISININCA YİNE KAPANDI BUNUN KESİN ÇÖZÜMÜ NEDİR

REKLAMLAR

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
2 GÜN ÖNCE TELEFONDA DOLASIRKEN BİRDEN DONDU VE HİCBİRTUS ÇALIŞMADI BENDE BATARYAYI ÇIKARDIM SONRA HEP KENDİNİ YENİDEN BAŞLATTI BENDE BATARYAYI DOLABA KOYDUM 10 15 DK SONRA CALIŞTI AMA SONRA HAFİF ISININCA YİNE KAPANDI BUNUN KESİN ÇÖZÜMÜ NEDİR
LG G3 modellerinde kronik bir sorun bu. İşlemci ısınıp ekran kapanması yaşayanlar vardı. Bir çözümü yok gibi.
Ama arka planda çalışan uygulamarı kontrol edebilirsin. RAM'den tasarruf sağlamaya bakın.

REKLAMLAR

Cihaz
leeco
Genelde LG de olan sorun bunlar. Kronik yani. Garantisi varsa gönder

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Sağlığa zararsız oyun hamuru yapımı
    Çocukların el becerilerinin ve zekalarının gelişmesinde en etkili oyuncaklardan biri oyun hamurudur. Üstelik çocuklar oyun hamuruyla oynarken hayal g ...
  • Ev yapımı öksürük şurubu tarifi
    Kışın kendini iyice hissettirdiği bugünlerde hastalıklardan muzdarip insan sayısı da artmaya başladı. İşte bu hastalıklardan en fazla görülen grip ve ...
  • Kağıtta levrek tarifi
    Levrek ızgarası, buğulaması veya fırını yapılan, beyaz etli ve az yağlı bir balıktır. Sebze ve baharatlarla lezzetlendirilmiş hem sağlıklı hem de lez ...