LG G3'te kapanma ve ısınma sorunu

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Cihaz
LG G3
2 GÜN ÖNCE TELEFONDA DOLASIRKEN BİRDEN DONDU VE HİCBİRTUS ÇALIŞMADI BENDE BATARYAYI ÇIKARDIM SONRA HEP KENDİNİ YENİDEN BAŞLATTI BENDE BATARYAYI DOLABA KOYDUM 10 15 DK SONRA CALIŞTI AMA SONRA HAFİF ISININCA YİNE KAPANDI BUNUN KESİN ÇÖZÜMÜ NEDİR

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
2 GÜN ÖNCE TELEFONDA DOLASIRKEN BİRDEN DONDU VE HİCBİRTUS ÇALIŞMADI BENDE BATARYAYI ÇIKARDIM SONRA HEP KENDİNİ YENİDEN BAŞLATTI BENDE BATARYAYI DOLABA KOYDUM 10 15 DK SONRA CALIŞTI AMA SONRA HAFİF ISININCA YİNE KAPANDI BUNUN KESİN ÇÖZÜMÜ NEDİR
LG G3 modellerinde kronik bir sorun bu. İşlemci ısınıp ekran kapanması yaşayanlar vardı. Bir çözümü yok gibi.
Ama arka planda çalışan uygulamarı kontrol edebilirsin. RAM'den tasarruf sağlamaya bakın.

Cihaz
leeco
Genelde LG de olan sorun bunlar. Kronik yani. Garantisi varsa gönder

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Tıraş makinesi nasıl temizlenir?
    Tıraş makineleri oldukça pratiktir fakat çalışma şekli itibariyle ölü deri ve kılları içinde biriktirir. Tıraş makinenizden tam performans almak istiy ...
  • Çamaşır suyu lekesi nasıl çıkar?
    Çamaşır suyu evlerimizin olmazsa olmazıdır. Çamaşırların yanı sıra başta banyo ve mutfak temizliği olmak üzere evin hijyenini sağlamak için en çok baş ...
  • İçli köfte tarifi
    İçli köfte veya diğer adıyla oruk, bulgurun hamur haline getirilip içinin doldurulmasıyla ortaya çıkan bir yemektir. Aslen Arap mutfağına ait olan içl ...