LG G3'te kapanma ve ısınma sorunu

Cihaz
LG G3
2 GÜN ÖNCE TELEFONDA DOLASIRKEN BİRDEN DONDU VE HİCBİRTUS ÇALIŞMADI BENDE BATARYAYI ÇIKARDIM SONRA HEP KENDİNİ YENİDEN BAŞLATTI BENDE BATARYAYI DOLABA KOYDUM 10 15 DK SONRA CALIŞTI AMA SONRA HAFİF ISININCA YİNE KAPANDI BUNUN KESİN ÇÖZÜMÜ NEDİR

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
2 GÜN ÖNCE TELEFONDA DOLASIRKEN BİRDEN DONDU VE HİCBİRTUS ÇALIŞMADI BENDE BATARYAYI ÇIKARDIM SONRA HEP KENDİNİ YENİDEN BAŞLATTI BENDE BATARYAYI DOLABA KOYDUM 10 15 DK SONRA CALIŞTI AMA SONRA HAFİF ISININCA YİNE KAPANDI BUNUN KESİN ÇÖZÜMÜ NEDİR
LG G3 modellerinde kronik bir sorun bu. İşlemci ısınıp ekran kapanması yaşayanlar vardı. Bir çözümü yok gibi.
Ama arka planda çalışan uygulamarı kontrol edebilirsin. RAM'den tasarruf sağlamaya bakın.

hasan188

Üye
Cihaz
leeco
Genelde LG de olan sorun bunlar. Kronik yani. Garantisi varsa gönder

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...