REKLAMLAR

LG G3'te Mobil ağ siz geçerli bir SIM kart takip yeniden başlatana kadar kullanılamayacak hatası

Cihaz
Lg g3
Telefonuma aniden birsey oldu nedenini bilmeden telefonun ekranina bir yazi geliyo mobil ag siz gecerli bir simkart takıp baslatincaya kadar kullanilamiyacak diyo ve kapaniyo neden bilmiyorum

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Farklı bir SIM kart ile dener misiniz? Bir de SIM kartınızı başka bir telefonda deneyin. SIM'ın çalıştığına emin olduktan sonra geriye iki seçenek kalacak. SIM yuvası ve Android.

Cihaz
samsung a7 2016
Aynı sorundan müzdarip olup telefonumu değiştirdim..

Sorun anakart ... şöyle de bir durum var benim sim kartım çalışmaz iken babamın 64 kblık simi çalışıyor...

lg g3ün maalesef kronik bir sorunu....

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...
  • Alerjiyi nezle sanıp hafife almayın
    Bahar aylarında polenlerin havaya yayılmasıyla birlikte, alerjik hastalıklara bağlı bulgularda büyük bir artış yaşanır. Bahar alerjisi deyimi daha ço ...