LG G4 yavaş şarj olma sorunu

Cihaz
lg g4
lg g4 kablom düzgün diğer aletleri hızlı şarj ediyor ama g4 yavaş şarj oluyor yardımcı olur musunuz?

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Elinizdeki adaptör orijinal adaptörü mü? Adaptörün amper değeri kaç?

Cihaz
lg g4
elinizdeki adaptör gücü düşük olduğundan dolayı olabilir benim şahsen telefonum LG G4 ve çok hızlı şarj ediyor...

Cihaz
lg g4
Telefonu orjinal şarj aletiyle deniyorum zaten 3 saatte şarj oluyor diğer şarj aletleriyle 5 6 saati buluyor telefon ile ilgili bir sıkıntı olabilir mi acaba ? Aynı şarj aleti diger bir telefonu 1 saatte şarj edebiliyor

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Telefonunun usb girişinde sorun var öyleyse, servise göstermelisin. Format attın mı hiç, bunu da dene.

Cihaz
Reeder P10S
Başka bir cihazda test ettin mi şarj aletini ve kabloyu? Yani kesin emin misin sorunun kabloda veya adaptörde olmadığına?

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Cilt lekeleri için doğal çözümler
    Cildiniz özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınları nedeniyle leke ve ben oluşumuna meyillidir. Kolay kolay geçmeyen bu lekelerden cildinize doğ ...
  • Deri çantalar nasıl temizlenir?
    Deri hassas ve dayanıklı bir malzemedir. Hem spor hem şık görüntüsüyle birçok kıyafetle kombinlenebilen deri çantalar da dokusu ve kalitesiyle dikkat ...
  • Peynirli tavuk tarifi
    Peynirli tavuk tarifi, acılı yemekleriyle nam yapmış Kore mutfağının acı ve peynirin mükemmel birlikteliğiyle ortaya çıkan bir yemeğidir. Kore mutfağı ...