REKLAMLAR

LG G4 yazılım yükleme sorunu

Cihaz
Samsung Galaxy Note 2 (GT-N7100)
merhabalar başlıkta belirttiğim telefona yazılım atamıyorum lg up unkown model hatası veriyor lg flash tools 2014 ise connection error hatasını veriyor yazılım atma amacım android 6.0 çok kastırıyor 5.0.2 ye indirmeye çalışıyorum bu telefona root atmam yada yazılımı 5.0 a indirmem mümkün mü?

REKLAMLAR

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamayı denediniz mi? Yani Android 6.0 Marshmallow zaten güncel bir işletim sistemi versiyonu değil, muhtemelen kullandığınız uygulamalar son güncellemelerle birlikte daha fazla sistem kaynağı kullanmaya başlamıştır ve o nedenle ağırlaşmıştır cihaz. Verilerinizi yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlama yapın.

Benzer bir sorunu bende yaşıyorum. Rom atacağım cihaza ama bir türlü başaramadım ben yanlış yaptım belkide.

Cihaz
Samsung Galaxy Note 2 (GT-N7100)
Cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamayı denediniz mi? Yani Android 6.0 Marshmallow zaten güncel bir işletim sistemi versiyonu değil, muhtemelen kullandığınız uygulamalar son güncellemelerle birlikte daha fazla sistem kaynağı kullanmaya başlamıştır ve o nedenle ağırlaşmıştır cihaz. Verilerinizi yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlama yapın.
telefonu ben tamir fiyatına aldım donanımsal sıkıntı yok bir de geçenlerde telefona identity V diye bir oyun indirdim note 2 bile kasmadan bu oyunu oynuyor fakat lg oyunu oynamayı bırak girmiyor bile anında atıyor benim bu telefonu bi 5.0.2 ye indirmem gerekli lütfen yardım edin

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...