REKLAMLAR

REKLAMLAR

LG G6 sorunları

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
3300 mAh'lık pili biraz hızlı tükeniyormuş ancak o seviyedeki birçok cihaz için çok fazla kullanımda bir günü çıkartmak zor olabilir.

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Bootloop'a dair bir şey duymadım ancak Ghost Screen konusunda LG G4 ve LG G5 modellerinin bazı serilerinde bu sorun vardı. LG G6'da henüz duymadım.

REKLAMLAR

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
G2 serisinden itibaren LG firmasının bütün modellerinde kronik sorun var, hem G serisi hemde V serisi üst seviye modellerinde. G6 şu ana kadar firmanın çıkardığı modeller arasından diğer amiral gemisi modellere göre en sorunsuz olanıdır.

Cihaz
Huawei P8 Lite 2017
başka yaşayan varmı bilmiyorum ama arama esnasında birden sesler birbirine karışıyor sonra kesiliyor.ne yaptıysam düzelmedi

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Loading...

Aile Bilimi

• Patates köftesi tarifi
    Girdiği her yemeği güzelleştiren bir sebze olan patatesin, yapımı son derece pratik ama muhteşem lezzetli bir tarifiyle karşınızdayız. Tüm öğünlerini ...
  • Düz bir karın için nasıl beslenmeli?
    Düz bir karına sahip olmak genetik faktörler veya ilerleyen yaş sebebiyle hem erkek hem de kadınlar için hiç de kolay değildir. Özellikle yoğun iş ha ...
  • Sevgililer Günü’nde ne giymeli?
    Sevgililer Günü’nün gelmesiyle birlikte birçok kadını bu romantik günde ne giymeleri gerektiğiyle ilgili bir telaş sarar. Sürprizlerle karşılaşma iht ...
REKLAMLAR