LG K10'da root sırasında "adb reboot bootloader" komutundan sonra restart sorunu

Cihaz
LG K10 (M250)
Merhaba arkadaşlar,
LG K10 (M250) telefonumu root etmek istiyorum. Bunun için adb indirdim ve kurdum. Telefonumun driverlerını LG Destek Sitesinden edinip kurdum. telefonumun USB hata ayıklaması ve OEM kilidi aktif durumda. komut ekranına ''adb reboot bootloader'' komutunu yazdığımda telefonun siyah bir ekrana geçmesi gerekirken telefonum yeniden başlatılıyor. Bu konuda yardım edebilir misiniz?

Cihaz
xiaomi redmi note 6 pro
adb reeboot bootloader komutu yerine verdigim komutlari yazarsaniz sorununuz çözülür.

fastboot flash recovery recovery.img
fastboot boot recovery.img

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...