Advertisement

Magisk ile bütün telefonları kolayca rootlama

harbiyeli

Üye
Cihaz
Sony Xperia M4 Aqua E 2303
hard reset atınca root işlemide silinmiş olmayacak mı?

Cihaz
Huawei Mate 10 Pro
Bu Mate 10 Pro (blanc) diyor. Bende Mate 10 pro var blanc nedir bilgim yok hepsini kapsıyor mu yoksa nereden görebilirim*

Ayrıca telefonum ilk geldiği gibi şu anda kendi romu yüklü huawei sitesinden kilit açma kodu aldım buna gerek kalmadı mı?

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
iPhone 7+
Bu Mate 10 Pro (blanc) diyor. Bende Mate 10 pro var blanc nedir bilgim yok hepsini kapsıyor mu yoksa nereden görebilirim*

Ayrıca telefonum ilk geldiği gibi şu anda kendi romu yüklü huawei sitesinden kilit açma kodu aldım buna gerek kalmadı mı?
Bootlader kilidini açmanız gerekir. Çünkü TWRP kurmanız gerekiyor.

harbiyeli

Üye
Cihaz
Sony Xperia M4 Aqua E 2303
Peki twrp ile son sürüm Magiski flashlayıp wipe factory reset yaptığımda root checker ile root sorgusu yapınca root attığım görülür mü yani doğrulayabilir miyim?

Cihaz
Huawei Mate 10 Pro
Merhabalar, bootloader kilidini açtım fakat kurulumdan sonra telefon Huawei yazısında kaldı. Fastboot ekranını görüyorum ama başka bir yere gidemiyorum. ERecovery ekranı yardımcı olmuyor. En son çare Wipe/Factory reseti denedim ama nafile. Rom gitti sanırım, tekrardan nasıl atacağımı bir türlü bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Cihaz
Samsung galaxy A3 2015 (SM-A300HQ)
şimdi ben telefonu rootladım ama telefon stock romda çalışıyor rootu silsem sonra bunu yapsam sorun olmaz değil mi normal roota güvenmiyorumda :) ama kullanmak zorundayım a3 ün ekranı kırıldı o yapılana kadar küçük bişey kullanıyorum işlemci çok zayıf performans için root ve no frills cpu control lazım.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.