Meizu Türkiye teknik desteği

Meizu MX4 Alınmalı mı?

• Kullanılan toplam oy
    4
Arkadaşlar meizu marka android telefon almak istiyorum ama önceki okuduğum yazılarda Meizunun türkiye servis desteği sağlamadığı veya ilgilenmediği veya olan bir servisinde çokça ücret istediğini görmüştüm.Sizden istediğim bilginizce, meizunun sonraki zamanlarda, hatta şuanda türkiye de yeterli ve güvenilir teknik destek(Teknik Servis) bulundurup bulundurmadığı konusunda bilgilerinizi ve görüşlerinizi bildirmeniz.Şimdiden Teşekkür ederim

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Meizu iyi bir marka ve eskidir. Siz hangi modelini alacaksınız? Türkiye'de distribütör firma aynı zamanda reeder markasının sahibi Selekt Bilgisayar.

reeder'i kesmemek için Meizu ağırlığı verilmiyor sanırım. Web sitelerinde bir tane dışında doğru düzgün ürün bile yok.

Ucuz Akıllı Telefon LG, HTC Fırsatları Türkiye - Reeder

Başka modeller de paraleldir ve bu da servis sıkıntısı demek.

teşekkür ederim bilgin için.Select Bilgisayar güvenilir bir firmamıdır yani.servis mevzusunda..Meizu MX4 düşünüyorum ama

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Selekt Bilgisayar iyidir ama Meizu MX4 satıyorlar mı emin değilim. Her modeli getiren bir distribütör değiller. Piyasadakiler ise kuçük ithalatçıların malı olabilir. Bu da tehlike demek. Bence Selekt Bilgisayar'ı ara derim bu konu ile ilgili.

coderman

Üye
Gsm Teknik Servis sitede tüm marka telefon teknik servisleri bulunmakta özellikle meizu teknik servisinde hizmet vermekte, memnun kalacağınızdan eminim ve sitenin meizu teknik servis üzerine whatsapp grubu bulunmakta her zaman online destek alabilirsiniz.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.