Meizu U20 ekran izi sorunu

Herkese Merhaba Şubat 2017'de Ukrayna'dan aldığım Meizu u 20 adlı telefonumu teslim aldığımda aynı zamanda ekrana koruyucu ekran da taktırmıştım ancak ekran koruyucu bir süre sonra hava aldı bende hoş bir görüntü olmadığı için kaldırdım kaldırdığımda telefonun sağ-sol üst-alt kısımlarında şefafımsı uzun kısa ve belli boyutlarda iz oluşmuş ancak telefonun sadece kenar kısımlarında sorun şu ki lekeler iç ekranda ve ekrana dokunduğum ve kullandığım zaman herhangi bir kabarılık yapışkan madde veya tortu bulamıyorum . Zaten bunun ekran koruyucudan değil de başka bir nedenden kaynaklandığını düşünüyorum . Telefonun garantisi devam ediyor ama götürmedim Lekeler hiç bir şekilde geçmiyor ekran çalışır durumdayken lekeler belli olmuyor ancak tuş kilidini kapadığımda veya koyu renkli kısımlarda kendini belli ediyor biraz araştırdım ama bulamadım sorunu ghost screen sorunu da değil buna eminim lekelere iyice bastırdım yine çıkmadı sildim yine çıkmadı lekeler zaten ekrarın iç kısmında lekeler nasıl giderilir ekran değişmesi mi gerekir ? konu hakkında yardımı olabilecek tüm herkese sevgi dolusu teşekkürlerimi sunarım .
Not: attığım fotolarda ekran koruyucu cam vb. mevcut değil telefonun kendi ekranı.

1.jpg 2.jpg 33.jpg 44.jpg

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Telefon cepte terden dolayı içine nem almış olabilir veya nemli bir bölgedeyseniz etkilenmiş olabilir. Bence bu şekilde garantiye bir verin ve kılıf asla kullanmadım deyin.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.