Navigasyon video oynatmıyor

cepchi

Üye
merhaba arkadaşlar araçtaki navigasyon video oynatmıyor. sorduğum kişiler araçtaki navigasyonda video oynatmak için dönüştürücü kullanman gerek dediler. dönüştürdüm gene olmadı. bildiğim kadarı ile cihaz windowslu ama marka model bilemiyorum. araç jetta ama navigasyon sonradan takılma bana bir tek siz yardım edebilirsiniz

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Şimdi öncelikle cihazın marka ve modelini bilmen lazım ki, hangi video codec'lerini destekliyor ona göre hareket edilmeli. Bendeki de MPEG4 falan destekliyormuş ama bu şekilde dosya verince desteklenmiyor dedi. Hepsini VOB yaptım rahat ettim. Ürünler zaten DVD okuyabildiği için VOB'u da destekliyor. VOB'un kalitesi de ekran için yeterli 720 x 480 piksel düzeyinde. Bir de her VOB'a dönüştüren yazılım iyi değil. Dosyaları birleştirip tek parça yapabiliyorlar. Benim sana önerim şu olacak yalnız ücretli.

cepchi

Üye
oldu vallaha kardeş eksik olma. ama videolar her beş saniyede bir takılıyor bunu anlamadım hepsi takılıyor bazısı ortada kesiliyor oburune geçiyor bu neden olabilir

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Eğer bellek kartından oynatıyorsan Class 10 bir bellek kartı olmasına özen göster. Okuma ve yazma hızları daha iyidir.

Şu anda çevrimiçi