Netflix'e indirilen dosyayı bilgisayara atma

Netflix'e indirilen dosyayı bilgisayara nasıl atıldığını anlatırmısınız ?

mustafa57

Üye
Bu makale ile indirdiğiniz içerikleri bilgisayara atabilirsiniz

Netflix yine de alip özgürce kullanıma izin vermez. Zaten bu onun çalışma siyasetine aykırı. İndirdiğiniz dosyalar sadece Netflix uygulaması tarafından görüntülenebilir ve izlenebilir.

Buna ilişkin Netflix yakın zaman bazı root erişimi olan cihazlara uygulama desteğini kesti. Çünkü rootlu cihazlarda bazı yöntemler ile filmler elde edilebiliyordu. :)

emre2151

Üye
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 4
Üzgünüm. Ben Denedim fakat netflix`ten indirdiğiniz bütün dizilerde koruma var.

YetEfe

Üye
Cihaz
İphone 5s
İndirdiğiniz tüm dosyalar Netflix uygulamasının “Benim İndirilenler” sayfasında oluşturulur. Bu noktada, internet bağlantısı gerekli değildir ve en iyi yanı, tüm ses parçaları ve ilgili altyazıların videoyla birlikte indirilmiş olmasıdır. Videolar indirilir ve aşağıdaki klasöre kaydedilir:
C:\Users\kullanıcıadı\AppData\Local\Packages\4DF9E0F8.Netflix_mcm4njqhnhss8\LocalState\offlineInfo/downloads

Şimdi burada bir tane daha uyarı var; indirilen video, bireysel lisansa göre sona erecek ve birkaç gün içinde bazı başlıkların dolacaklarını gördüm. Bununla birlikte, internete bağlanırsanız, lisans yenilenebilir.

Android de bunun yapma yolu varsa bana da söyleyin :) İos'u geçtim zaten

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...