REKLAMLAR

REKLAMLAR

Nokia 8 ön kamerada yeşil leke sorunu

Cihaz
nokia 8
27.2.2019 günü vodofone bayinden sorunsuz sıfır sadece teşhir ürünü olduğu belirtilen nokia 8 telefonumu 1700 tl ye aldım bir gün sonra yani bugün ön selfi kamerası ile resim çekerken iki yeşil leke resimlerde farkettim arka kamerada resim çekerken böyle birşey yok veya ekranda video izlerken sadece ön selfi kameradaki resimlerde hep aynı açıda çıkıyor sanırım o kısımda leke veya farklı bişey var telefonumun bunun dışındaki performansını çok beğendim sizce sorunun kaynağı nedir distiribitör garantisine götürüp tamirmi ettirmeliyim yoksa iademi etmeliyim karar veremedim sizinde fikrinizi alabilirmiyim beyaz perdede örnek bir resim gönderdim şimdiden tşk ederim IMG_20190228_235442.jpg

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 1)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evde zeytin ağacı nasıl yetiştirilir?
    Sağlıklı beslenmeye verilen önemin gitgide artmasıyla tükettiğimiz gıdaların organik olmasına daha da özen gösteriyoruz. Organik beslenmenin bir yolu ...
  • Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor
    Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor Geli ...
  • Embriyo transferi sonrasında ne yapmalıyım?
    Tüp bebek tedavisi gören her hasta için, embriyo transfer işlemi, tedavinin en stresli ve heyecanlı işlemidir. Haftalar süren ilaç kullanımı ve takip ...