OnePlus 6'da IMEI attırma ve Android güncelleme işlemleri

Cihaz
One plus 6
Merhabalar bir konuda yardımlarınızı bekliyorum. Oneplus 6 almayı düşünüyorum ve piyasada imei kaydı denilen bir olay var imiş konu hakkında hiçbir bilgim yok sizden genel bilgileri artı ve eksileri bildiklerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. İmei attırırsam cihaza gelen güncellemeler sıkıntı olur mu pasaport bulamadım tek yol bu gözüküyor ne yapmamı önerirsiniz gelen Android ve ya yazılım güncellemelerini imei düşerim veya cihaz modem imei si ile flashlanırsa güncelleme alırmı

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
iPhone 7+
Merhabalar bir konuda yardımlarınızı bekliyorum. Oneplus 6 almayı düşünüyorum ve piyasada imei kaydı denilen bir olay var imiş konu hakkında hiçbir bilgim yok sizden genel bilgileri artı ve eksileri bildiklerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. İmei attırırsam cihaza gelen güncellemeler sıkıntı olur mu pasaport bulamadım tek yol bu gözüküyor ne yapmamı önerirsiniz gelen Android ve ya yazılım güncellemelerini imei düşerim veya cihaz modem imei si ile flashlanırsa güncelleme alırmı
İllegal yol ile yapılan işlemlere yardımcı olamıyoruz.
Önerim pasaporta kaydettirmektir.
150-160 TL arası bir fiyatı oluyor.
Kayıt ettirmek için vergi dairesine gitmeniz gerekiyor.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
IMEI'yi pasaporta işlettirebiliyorsan sıkıntı olmaz ancak IMEI atma işlemleriyle sürekli uğraşır durursun bir de üzerine para harcaman gerekebilir. Ayrıca da yasal olarak suç işlemiş olursun.

Cihaz
One plus 6
İllegal yol ile yapılan işlemlere yardımcı olamıyoruz.
Önerim pasaporta kaydettirmektir.
150-160 TL arası bir fiyatı oluyor.
Kayıt ettirmek için vergi dairesine gitmeniz gerekiyor.
Pasaport bulamadım diğer yolun da illegal olduğunu bilmiyordum dedim ya ilk defa duyduğum terimler yasal olarak başka bir çıkar yol var mıdır

Cihaz
One plus 6
Başka bir yolu olacağını zannetmiyorum.
Biraz araştırmalarım sonucunda pasaport hakkı satan şahıslar buldum kendi pasaportunu veya aracı ile resmi dekont ile e devletten harç vergi ödemesi ile ilgili kişinin e devletine kayıt yapıyorlar bunda bir sakınca var mıdır güvenilir mi dolandırıcı olabilirler mi konu hakkında bilginiz var mı

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
iPhone 7+
Biraz araştırmalarım sonucunda pasaport hakkı satan şahıslar buldum kendi pasaportunu veya aracı ile resmi dekont ile e devletten harç vergi ödemesi ile ilgili kişinin e devletine kayıt yapıyorlar bunda bir sakınca var mıdır güvenilir mi dolandırıcı olabilirler mi konu hakkında bilginiz var mı
Çevrenizde pasaport bulmanız daha güvenilir olabilir.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.