Oyunlar için özel forum

Yer
İstanbul
Her oyun için ayrı bir bölüm açmak, işleri çok karıştırır diye düşünüyorum. iOS ve Android için yüz binlerce oyun var, hangi birine bölüm açılacak...

Her oyun için ayrı bir bölüm açmak, işleri çok karıştırır diye düşünüyorum. iOS ve Android için yüz binlerce oyun var, hangi birine bölüm açılacak...
Yok aslında ben en çok popüler oyunlar için demiştim mesela pokemon Go için bir forumunuz var çünkü bunu açmanızın sebebi bence yakın zamanlarda hem çok konuşulması hemde çoğu insan tarafından oynanan bir oyun olması, yani bence çok popüler bilgisayar oyunları var mesela cs go gibi bu tarz çok sevilen bilgisayar oyunlarından bir kaç tane koyabilirsiniz :)

Ayberk

Yönetici
Sadece Pokemon GO için yaptık. Ondan daha sıra dışı bir oyun yok şu an.

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Bazı bölümleri kalabalıklaşma eğilimi sonrasında açabiliriz. Kast ettiğin bilgisayar oyunları mı djeyuprap @djeyuprap ? Mobil oyunlar için bir adet forum mevcut çünkü.

Yer
İstanbul
CS Go için ayrı forum siteleri varken akıllı telefonlarla ilgili bir forumda böyle bir bölüm koymak saçma olur gibi :) djeyuprap @djeyuprap

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Yok aslında ben en çok popüler oyunlar için demiştim mesela pokemon Go için bir forumunuz var çünkü bunu açmanızın sebebi bence yakın zamanlarda hem çok konuşulması hemde çoğu insan tarafından oynanan bir oyun olması, yani bence çok popüler bilgisayar oyunları var mesela cs go gibi bu tarz çok sevilen bilgisayar oyunlarından bir kaç tane koyabilirsiniz :)
Senin bir paylaşım isteğin varsa şimdilik bu başlık altından yazabilirsin. Sorun yok. :)

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Avokadonun cilde faydaları
    Bu küçük yeşil meyvede glutatyon denen bir madde bulunmaktadır ve bu madde en güçlü antioksidanlardan, toksin arındırıcılardan biridir. Bu yazımızda a ...
  • Obezite bebek sahibi olmayı zorlaştırıyor
    Kanser ve kalp hastalıkları gibi önemli sağlık sorunlarının arasında yer alan obezite, insanları birçok açıdan olumsuz etkileyebiliyor. Uzmanlar, sist ...
  • Limonlu tart tarifi
    Limon, tatlılara ve keklere en yakışan meyvelerden biridir. Limonseverlerin çok seveceği bir limonlu tart tarifi ile karşınızdayız. Öyle ki bu harika ...