Oyunlar için özel forum

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Yer
İstanbul
Her oyun için ayrı bir bölüm açmak, işleri çok karıştırır diye düşünüyorum. iOS ve Android için yüz binlerce oyun var, hangi birine bölüm açılacak...

Her oyun için ayrı bir bölüm açmak, işleri çok karıştırır diye düşünüyorum. iOS ve Android için yüz binlerce oyun var, hangi birine bölüm açılacak...
Yok aslında ben en çok popüler oyunlar için demiştim mesela pokemon Go için bir forumunuz var çünkü bunu açmanızın sebebi bence yakın zamanlarda hem çok konuşulması hemde çoğu insan tarafından oynanan bir oyun olması, yani bence çok popüler bilgisayar oyunları var mesela cs go gibi bu tarz çok sevilen bilgisayar oyunlarından bir kaç tane koyabilirsiniz :)

Ayberk

Yönetici
Sadece Pokemon GO için yaptık. Ondan daha sıra dışı bir oyun yok şu an.

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Bazı bölümleri kalabalıklaşma eğilimi sonrasında açabiliriz. Kast ettiğin bilgisayar oyunları mı @djeyuprap? Mobil oyunlar için bir adet forum mevcut çünkü.

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Yok aslında ben en çok popüler oyunlar için demiştim mesela pokemon Go için bir forumunuz var çünkü bunu açmanızın sebebi bence yakın zamanlarda hem çok konuşulması hemde çoğu insan tarafından oynanan bir oyun olması, yani bence çok popüler bilgisayar oyunları var mesela cs go gibi bu tarz çok sevilen bilgisayar oyunlarından bir kaç tane koyabilirsiniz :)
Senin bir paylaşım isteğin varsa şimdilik bu başlık altından yazabilirsin. Sorun yok. :)

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evdeki balık kokusu nasıl geçer?
    Balık, zengin vitamin içeriği ve güçlü besin değeri bakımından hem çocukların hem de yetişkinlerin düzenli olarak tüketmesi gereken bir gıdadır.  Haf ...
  • Karnabahar pizza tarifi
    Büyük küçük herkesin sevdiği ve tok insanının bile iştahını kabartacak niteliktedir pizza. Aşağıda tarifini paylaştığımız pizza ise tarifi bildiğiniz ...
  • Cilt kuruluğuna karşı alınabilecek önlemler
    Kış aylarında soğuk havanın cildin nemini azaltmasıyla en sık karşılaşılan problemlerden biri cilt kuruluğudur. Kızarıklık ve pullanma da cilt kurulu ...