Advertisement

PUBG indirirken hata

Shinyang

Üye
Cihaz
HUAWEI P smart
Huawei p smart kullanıorum Google paydan pubg indirirken 75 se falan gelince WiFi bekleniyor hatası veriyor devam et tusuna basınca basa alıo her seferinde yardım lazım

serkan71

Üye
Yer
Kırıkkale
Cihaz
General mobile 5 plus
Ayarlara girip uygulamalardan google play verilerini sildikten sonra tekrar dener misiniz?

Cihaz
general mobile 5
Telefonunda yeteri kadar alan olduğuna emin ol çünkü pubg aslında PlayStore'da yazan boyutundan daha büyük. (oyun içi updateler ile birlikte 2-3 gb olabiliyor)
Benim başıma bu sorun başka bir uygulamada gelmişti çözüm olarak ise ekranı sürekli açık tutma özelliğini aktifleştirip öyle indirmiştim. ( ekran kapanınca nedense indirmeleri bir süre sonra durduruyordu)

Shinyang

Üye
Cihaz
HUAWEI P smart
Telefonunda yeteri kadar alan olduğuna emin ol çünkü pubg aslında PlayStore'da yazan boyutundan daha büyük. (oyun içi updateler ile birlikte 2-3 gb olabiliyor)
Benim başıma bu sorun başka bir uygulamada gelmişti çözüm olarak ise ekranı sürekli açık tutma özelliğini aktifleştirip öyle indirmiştim. ( ekran kapanınca nedense indirmeleri bir süre sonra durduruyordu)
12 GB bos alan var ekranı acık tutma olayında hanı Bı suru oyun indirdım hıc ole bisi olmadı bu sorun guncelleme den sonra oldu guncellemıodu bende silip yuklım dedim yuklemedı daga

serkan71

Üye
Yer
Kırıkkale
Cihaz
General mobile 5 plus
Bu sorunu araştırdım sorun yurtdışında da baya fazlaymış google playim sürümünden dolayı şuan için tek çaren google play güncellemelerini kaldırıp yeniden güncelleme yapmasını sağlamak ama bu kalıcı bir çözüm değil kalıcı çözüm için güncelleme beklemen gerek

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.