REKLAMLAR

RADYO

Yer
Fethiye
Doğru; güzel olabilirdi. Ancak telif hakları ihlali gibi yasal olmayan bir durumla karşı karşıya kalmak istemeyiz. Bu nedenle üzülerek böyle bir özellik eklenmeyeceğini belirtmek isterim. Ama tabii sitemizin KÜLTÜR & SANAT bölümünde sevdiğimiz şarkıları YouTube'dan paylaşabiliriz. Bunun için bir konumuz mevcut.

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
Ohoooo ben oraya çoktan girdim şarkı bile paylaştım :D Hatta siteden dolanırken orda paylaşılan müzikleri dinledim. O an geldi aklıma Radyo eklentisi olabileceği. Olmasın sıkıntı yok yaaa. Dj'imiz var zaten sitede :D :D @djeyuprap :D :D :D

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...