REKLAMLAR

Reeder P10S şarj sorunu ve Tüketici Hakem Heyeti başvurusu

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Ben de bir beyaz eşya firması ile benzer durumu yaşadım ve üzerine para ödeyerek yeni sıfır bir ürün ile ücretli değişim yaptırdım. Reeder size oldukça cömert davranmış. Tüm bu yaşananları da yeni cihazınızı kullanmaya başlar başlamaz unutacağınıza eminim.

Şimdiden güle güle kullanın, bu süreçte bizim de bir katkımız olabildi ise ne mutlu bize.

REKLAMLAR

Cihaz
Reeder P12s
Ben de bir beyaz eşya firması ile benzer durumu yaşadım ve üzerine para ödeyerek yeni sıfır bir ürün ile ücretli değişim yaptırdım. Reeder size oldukça cömert davranmış. Tüm bu yaşananları da yeni cihazınızı kullanmaya başlar başlamaz unutacağınıza eminim.

Şimdiden güle güle kullanın, bu süreçte bizim de bir katkımız olabildi ise ne mutlu bize.
Sorunsuz şekilde yeni ürün elime geçtikten sonra bunu daha objektif düşünebilirim sanırım Pamir Bey şu an istesemde olmuyor. Tabiki geçte olsa sorunu çözmeye gayret göstermeleri benim de hoşuma gitti. Eminim ki bu forum ve sizlerin konu üzerinde çok etkisi oldu öncelikle size ve tüm destek olan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Biz teşekkür ederiz. Bizim burada görevimiz sadece bu platformu idare edip geliştirmek. Her gün sesimizin biraz daha gür çıkması için çalışıyoruz.

Daha önceki mesajlarımda da belirtmiştim, bir marka eğer bir kişiye birden fazla ürün satabiliyorsa o marka doğru yoldadır ve oturmuştur. Reeder da yerli ve desteklenmesi gereken bir firma. Tüm yerli firmalar bizim gözümüzde bir gömlek daha üstün ve buna benzeyen davranışları daha da fazla gerçekleştirmeliler ki eski dönemlerdeki "yerli malı" milliyetçiliğimize tekrardan geri dönebilelim.

Bundan sonrasında sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum ancak siz yine de cihazınıza bir kavuşun. Hatta cihazınızı teslim alıp bir süre kullandıktan sonra izlenimlerinizi de ayrı bir başlıkta yazmanız muhteşem olur. Tam anlamıyla objektif yorumlar içeren bir konu elde etmiş oluruz.

Cihaz
Reeder P12s
Biz teşekkür ederiz. Bizim burada görevimiz sadece bu platformu idare edip geliştirmek. Her gün sesimizin biraz daha gür çıkması için çalışıyoruz.

Daha önceki mesajlarımda da belirtmiştim, bir marka eğer bir kişiye birden fazla ürün satabiliyorsa o marka doğru yoldadır ve oturmuştur. Reeder da yerli ve desteklenmesi gereken bir firma. Tüm yerli firmalar bizim gözümüzde bir gömlek daha üstün ve buna benzeyen davranışları daha da fazla gerçekleştirmeliler ki eski dönemlerdeki "yerli malı" milliyetçiliğimize tekrardan geri dönebilelim.

Bundan sonrasında sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum ancak siz yine de cihazınıza bir kavuşun. Hatta cihazınızı teslim alıp bir süre kullandıktan sonra izlenimlerinizi de ayrı bir başlıkta yazmanız muhteşem olur. Tam anlamıyla objektif yorumlar içeren bir konu elde etmiş oluruz.
Kesinlikle yeni ürün ile ilgili görüşlerimi de forumda paylaşacağım.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Etiket artığı ve koli bandı izi nasıl temizlenir?
    Giysilerde çözümü basit; elinize makası alıp etiketi yerinden çıkartabiliyorsunuz ancak kimi eşyalarda kullanılan aşırı kalitesiz etiketler resmen key ...
  • Siyah zeytin yapımı
    Mevsim itibariyle artık çarşıda ve pazarda ham zeytinleri görmeye başlayabilirsiniz. Üreticilerin bir kısmı ürünlerini doğrudan yağ yaptırmayı tercih ...
  • Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...