Reeder P12s ekran kırıldı

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Merhabalar Reeder p12s model telefonum yere düştü ve ekranın üst kısmında siyah ve beyaz şeritler oluştu. P12S olarak yedek parça internette bulamadım fakat doogee mix olarak arttığımda AliExpress'te aradığım ekranı 120 TL civarına buldum ancak hem fazlaca beklememek hemde güvenilir olması açısından yedek parçayı bulabilirsem buradan almak istiyorum. Kendi servisi 800 tlden aşağı yapmaz diye tahmin ediyorum bulduğum bir serviste ise 550 TL gibi bir fiyattan bahsediliyor. 200 tlyi geçmeyecek şekilde elinde ekran bulunan varsa öğrenebilmek amacıyla yazıyorum. Yardımlarınızı beklerim. İyi günler.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
@Reeder forumumuza üye. İsterseniz firmadan da bir teklif alın. Fiyat farkı fazla yoksa garantili şekilde onarttırma şansınız olabilir.

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Aslında garantinin devam etmesi benim için avantaj tabi ancak bunu ileri bir zamanda telefonumu tamire gönderirim diye düşündüğümden söylemiyorum belki bir gün para iademi alıp sonsuza kadar kurtulabileceğimi düşünüyor olmamdı sebep , buna rağmen iletişime geçtim ve firma ekran değişimi için 840 Tl istiyor. Ben Çin'den iyi bir araştırmayla 220 Tl civarına alabiliyorum . Zaten sorunlar baş göstermişti telefonumda ve servise göndermeye hazırlanıyordum bu da bizim hatamız oldu ürün garanti dışı kalacak sanırım çünkü Reeder' ın garantisinin 620 lira gibi bir farka değeceğini asla düşünmüyorum.

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Şunu da söylemeden geçmek istemiyorum bu konunun üzerinden , en azından kuruluşu açısından Yerli bir markanın herhangi bir modelinin herhangi bir yedek parçasını hatta ve hatta isminn yazdığı en küçük bir dükkanı koca bir şehirde bulamıyorsam bu işte bir sorun vardır bence . Firma bunu düşüne dursun ancak şunu da unutmasınlar ki tüketici nasılsa bir yolunu bulur bu değirmen böyle dönmeye devam etmez.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Aslında garantinin devam etmesi benim için avantaj tabi ancak bunu ileri bir zamanda telefonumu tamire gönderirim diye düşündüğümden söylemiyorum belki bir gün para iademi alıp sonsuza kadar kurtulabileceğimi düşünüyor olmamdı sebep , buna rağmen iletişime geçtim ve firma ekran değişimi için 840 Tl istiyor. Ben Çin'den iyi bir araştırmayla 220 Tl civarına alabiliyorum . Zaten sorunlar baş göstermişti telefonumda ve servise göndermeye hazırlanıyordum bu da bizim hatamız oldu ürün garanti dışı kalacak sanırım çünkü Reeder' ın garantisinin 620 lira gibi bir farka değeceğini asla düşünmüyorum.
Kendi imkanlarınızla işin ehli bir serviste işlem yaptırmanız daha doğru olur. @cepmarket.com.tr ve @gsmiletisim gibi forumumuzun kıdemli teknik servislerine de bir sorun derim.

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Kendi imkanlarınızla işin ehli bir serviste işlem yaptırmanız daha doğru olur. @cepmarket.com.tr ve @gsmiletisim gibi forumumuzun kıdemli teknik servislerine de bir sorun derim.
Pamir Bey emin olmamakla birlikte sanırım internet araştırmam sırasında arayıp iki şirketle de konuştum ,ancak isim benzerliği olabilir emin değilim. Özel servislerde de 540 tl altına ekran değişimi ile beraber bile değil bir çoğu sadece ekran fiyatı (değişim ile bu fiyatlara yapan firmalarda var) yani yine kendim ürünü satın alıp takmam demek ciddi bir tasarrufa gitmem demek benim için bu telefona fazlaca yatırımda yapmak istemiyorum takdir edersiniz ki. Ancak firmaların teklifleri varsa veya ellerinde parça varsa fiyatlarını paylaşırlarsa benimle kesinlikle değerlendiririm çinden bir ekranı getirtmem demek 1,5-2 ay demek bu da beni fazlasıyla mağdur edecektir.
Ayrıca foruma üye olduğumdan beri göstermiş olduunuz ilgi ve alaka için size çok teşekkür ediyorum.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Pamir Bey emin olmamakla birlikte sanırım internet araştırmam sırasında arayıp iki şirketle de konuştum ,ancak isim benzerliği olabilir emin değilim. Özel servislerde de 540 tl altına ekran değişimi ile beraber bile değil bir çoğu sadece ekran fiyatı (değişim ile bu fiyatlara yapan firmalarda var) yani yine kendim ürünü satın alıp takmam demek ciddi bir tasarrufa gitmem demek benim için bu telefona fazlaca yatırımda yapmak istemiyorum takdir edersiniz ki. Ancak firmaların teklifleri varsa veya ellerinde parça varsa fiyatlarını paylaşırlarsa benimle kesinlikle değerlendiririm çinden bir ekranı getirtmem demek 1,5-2 ay demek bu da beni fazlasıyla mağdur edecektir.
Ayrıca foruma üye olduğumdan beri göstermiş olduunuz ilgi ve alaka için size çok teşekkür ediyorum.
Ben teşekkür ederim. Siz forum üzerinden özel mesaj gönderin kendilerine ilk etapta, eğer dönüş alamazsanız arayıp Akıllı Telefon Forumları'ndan yönlendirildiğinizi söyleyin. Gerekirse kiminle görüşeceğiniz bilgisini de size özelden yazabilirim. Size mümkün olabilecek en düşük fiyatı vermeye çalışırlar.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...