Reeder P12s ekran kırıldı

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Ben teşekkür ederim. Siz forum üzerinden özel mesaj gönderin kendilerine ilk etapta, eğer dönüş alamazsanız arayıp Akıllı Telefon Forumları'ndan yönlendirildiğinizi söyleyin. Gerekirse kiminle görüşeceğiniz bilgisini de size özelden yazabilirim. Size mümkün olabilecek en düşük fiyatı vermeye çalışırlar.
Ben mesajları gönderiyorum o zaman duruma göre yarın size ulaşırım Pamir bey . Daha fazla da bekleyemem çünkü bir an önce halletmeliyim bu durumu.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Tamamdır, dediğim gibi özelden ulaşın. Eğer dönüş olmazsa telefonla ve bizzat söyleyeceğim kişilere ulaşırsınız.

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Hocam benimde ekran kırıldı nasıl hallettiniz?
Merhabalar hocam , geçmiş olsun öncelikle aliexpressten alarak bir telefoncuya taktırdım ben o dönemde ve aldığım ekran orjinaldi sanırım gayet kaliteli ve her şeyiyle aynıydı. Güzel bir ahşap kutuda iyi şekilde geldi . Reeder'a kesinlikle o parayı vermeyin derim ben yani değmez çünkü.
Satın aldığım ürün yayından kalkmış fakat mağazanın linkini paylaşayım oradan bir bakarsınız .

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...