Reeder P12s inceleme

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Sanırım logo müdahalesi yapılmış ama bu kez.

Ekli dosyayı görüntüle: 1993
Bu görsel tamamen yanıltıcı Pamir Bey benim aldığım dönemde de sitede bu şekilde görünüyordu ancak piyasada böyle baskılı bir p12s modeli görmedim ben mağazadakiler de büyük logolu şekilde.

Pamir bey şu an telefonumu şarja takınca aklıma geldi bu konuda bilginiz olabileceğini tahmin ederek sormak istedim. Yaklaşık bir haftadır adaptörden ses geliyor ve bu ses yaklaşık 1-2 metreden duyulabilecek seviyede. 10 saniye ses geliyor 2-3 saniye kadar duraklıyor ve bu periyotta sürekli devam ediyor. Bu bir sorun mudur ileride başımıza iş açar mı? Ona göre yine servisle iletişime geçeceğim veya böyle kullanmaya devam edeceğim.

Şunu da belirtmek isterim yalnızca cihaz şarja takılıyken bu sorun var adaptörün elektrik bağlantısı olsa da şarja takılı değilken yapmıyor ve telefonu bağladığımda da ilk bir dakika kadar süre olmuyor bu ses

Moderatörün son düzenlenenleri:

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Görselin yanıltıcı olması hoş değil. Adaptörden gelen ses sanırım ince bir ciyaklama. Normal karşılanabilir. Devrelerle ilgilidir.

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Şunu da belirtmek isterim yalnızca cihaz şarja takılıyken bu sorun var adap
Görselin yanıltıcı olması hoş değil. Adaptörden gelen ses sanırım ince bir ciyaklama. Normal karşılanabilir. Devrelerle ilgilidir.
Kesinlikle öyle sitede görüyorsunuz beğeniyorsunuz gelen ürün görseli tutmuyor. Şu an stok tükenmiş belli ki yeni cihazlar gelecek Çin'den yakında umarım onlarda görseldeki şekilde uygulanır logo şu anki hali pek hoş değil cihazın

Doogee marka olanların renk seçenekleri ve logo yerleşimler bu şekilde Reeder da sitede aynısını uygulamış logonun fakat üretimde değiştirilmiş belli ki tasarım.

Sanırım fotoğrafı paylaşamadım merak edenler linkten bakabilirler :
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/...RO6xi-4_1h79i1f2iPkNOBe_3e_5vHZJdIjHwk50d2P71

Moderatörün son düzenlenenleri:

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.