Reeder P12s inceleme

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Tekrar merhabalar herkese p12s ile ilgili uzun süre sonunda karşıma çıkan bazı sorunlardan bahsedeceğim. Öncelikle telefon bu süre sonunda son 2-3 haftada 4-5 kez takıldı dokunmatik ekran tamamen kullanım dışı kaldı fakat güç ve ses tuşları çalışıyordu. Bunun yanında dokunmatik home tuşu iki kez anlamsız şekilde kullanım dışı kaldı. Bu sorunlar telefonu kapatıp açmamla düzeldi fakat benim canımı sıkmaya yetti. Kamerayı fazlaca kullanmadığımız belirtmiştim, geçenlerde bir parça fotoğrafı çekmem gerekti ve kamerada ki bir sorunda karşıma çıktı kamera kırmızının bazı tonlarını tamamen turuncu şekilde çekiyor. Bu sorun belki çoğu kullanıcıya asla denk gelmeyecek fakat ben bu parça sayesinde bu sorunu gördüm. En önemli sorun ise cihazda değil firmada iki hafta kadar önce anlamsız şekilde galeri uygulaması yok oldu bunu nasıl düzeltirim diye araştırmalar yaptım fakat sorunu çözecek bir yol bulamadım bu sırada reeder sitesine girdim ve p12s ile ilgili en ufak bir bilgiye erişemedim, sanki ürünü onlar satıyorlar gibi, her ürünle ilgili bazı konulara değinilmiş fakat p12s i göremedim ben. Aksesuar derdi deseniz bir türlü çözülmedi ben bir kırılmaz cam filmi alacağım zaman çinden gelmesini 20 gün beklemem gerekiyor hadi kılıfı geçtim ama bu ürünün reeder tarafından satılması gerek diye düşünüyorum fakat aradığımda henüz üretimi yok ne zaman olur bilinmez siteye bakın arada diyorlar bana. Yani bilmesek inanacağız da zaten fason bir iş bu reeder bir telefon üretmiyor zaten. Telefonu getiriyorsunuz da bir ekran filmini bunca zamandır nasıl olmuyorda getiremiyorsunuz anlayamıyorum. Sonuç olarak arkadaşlar reeder'a yine dolmuş durumdayım, telefonu değiştirdiğim dönemde benimle iletişime geçen şahısla henüz görüşemedim fakat yakın zamanda görüşebileceğimi umuyorum konuşmanın detaylarını da burada sizlerle paylaşacağım.

hsyn5934

Üye
Cihaz
Reeder P12s
Tekrar merhaba arkadaşlar yeni sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle belirtmeliyim ki henüz servisle iletişime geçmedim çok yeni fark ettiğim bir sorun bu. Telefonumu sürekli kılıf ile kullanıyorum sık sık çıkarmıyorum da kılıfını bugün çıkardığında arka plastik yüzeyde açılma gördüm yapışma noktalarından. Yani neredeyse biraz daha dursa çıkacakmış kapak. Sonrasında dikkatli biçimde ekranı kontrol ettiğimde ufak biçimde orada da açılmaya karşılaştım. Müsait bir zamanda yeniden servis yolu gözüktü bana anlayacağınız ayrıntıları yeniden aktaracağım. Herkese iyi günler.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...