Root'lu Samsung Galaxy S6 edge'e yazılım yükleme

Atam2010

Üye
Cihaz
SAMSUNG S6 EDGE + SM-G928C
mrb telefonu mu 2016 yılında almıştım şarj çabuk bittiğinden dolayı servise gönderdim (ithalatçı garantili) root attıklarını öğrendim problem giderildi ancak hiç güncelleme almadı şu an android 6.0 kullanıyorum nasıl güncelleme yapabilirim ayrıntılı olarak anlatırsanız sevinirim telefon modelim samsung s6 edge+ SM-G928C Tşkler

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Root attıysanız güncelleme almamanız normal. Custom rom atarak güncelleme yapabilirsiniz. Hangi sürüme geçiş yapmak istiyorsunuz?

Atam2010

Üye
Cihaz
SAMSUNG S6 EDGE + SM-G928C
Root attıysanız güncelleme almamanız normal. Custom rom atarak güncelleme yapabilirsiniz. Şuan hangi sürümü kullanıyorsunuz ve hangi sürüme geçiş yapmak istiyorsunuz?
Root u telefonu gönderdiğim servis atmış şuan android 6.0.1 var android 7 istiyorum mümkünse ayrıntılı anlatabilir misiniz tşkler

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
linkteki firmware dosyasını indirip odin programı ile telefonunuza flashlayın. Eğer rom atmak hakkında bir bilginiz yok ise linkteki sayfadan talimatları takip ederek halledebilirsiniz. Eğer pek anlamıyorsanız anlayan birisinin kontrolünde bu işi yapmanız sizin için daha uygun olacaktır. Unutmayınız ki oluşabilecek problemlerden siz sorumlusunuz.

Ephesus

Üye
Cihaz
Sony G8141
En son tamir için gelen bir S7+ Edge cihazı 7.0 sistemde rootlamıştım. Supermen Rom kesinlikle kullanmayın çok kasıyor. Custom Rom'lar daha verimli.

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Benim verdiğim rom çalışır ama Epheus adlı arkadaş superman rom derken benim verdiğim romdan mı bahsediyor tam bilmesem de kendisi kullanmış ve hoşlanmamış gibi. Onuda dikkate alıp arkadaşa sorup daha fazla kullanım deneyimi hakkında bilgi alabilirsin. Benim verdiğim romu attın mı peki? Telefon açıldı mı?

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.