S7 Edge Root ve TWRP yapmak istediğimde hata alıyorum.

aladar

Üye
Cihaz
S7 Edge
Merhaba,

Samsung Galaxy S7 Edge kullanıcısıyım. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Samsun telefonun üzerinde logosu olmayan Kore-Japan üretimi orjinal versiyonunu kullanıyorum. Telefonumu rootlamak istediğim de Download mod da bulunan hata ile karşılaşıyorum. Telefonun Geliştirici Seçenekleri, OEM kilidi ve usb hata ayıklama modu açık olarak yapıyorum aynı hatayı alıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

3b4908f7-3c00-4736-b086-01213754d6b3.jpg odin.jpg

z.turk30

Üye
Yer
Ankara
Cihaz
samsung galaxy note 5
Daha önce hiç recovery modda işlem yaptınız mı? Recovery moda alın temizleyin wipe cache dalvik cache vs daha sonra reboot edip deneyin derim.Sorun düzelmezse yazılımcı Jtag ile düzeltebilir.

aladar

Üye
Cihaz
S7 Edge
Daha önce hiç recovery modda işlem yaptınız mı? Recovery moda alın temizleyin wipe cache dalvik cache vs daha sonra reboot edip deneyin derim.Sorun düzelmezse yazılımcı Jtag ile düzeltebilir.
Odin üzerinden farklı bir versiyon stock rom yükleyebildim. Recovery modda wipe cache dalvik cache işlemlerini de yaptım. Ama root işlemini yapmak istediğimde bu hata ile karşılaşıyorum. Mobil uygulamalı root programları da işe yaramıyor.

z.turk30

Üye
Yer
Ankara
Cihaz
samsung galaxy note 5
Download moduna giremediğinizi söylüyorsunuz.Cihaza farklı bir android sürümüne sahip rom ile kurulum yapın derim olmazsa yazılımcı yardımı gerekiyor

aladar

Üye
Cihaz
S7 Edge
Download moda girebiliyorum, odinden yükleme yaptıktan sonra telefondaki ekrana gönderiyor

z.turk30

Üye
Yer
Ankara
Cihaz
samsung galaxy note 5
Sonraki adım recovery moda alıp root dosyasını flaşlamak sonra kurulacaksa custom romu kurmak vs. Sizin işleminiz nedir?

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.