Samsung Galaxy A5 güncelleme sırasında hata veriyor

Cihaz
samsung a5 2017
Merhaba,

Samsung A5 2017 Cihazım En son sürüm yüklemesi yaparken %30 a gelince yüklemeyi iptal edip telefon yeniden açılmaya başlıyor. Smart Switch isimli program ile de bilgisayar üzerinden denedim fakat onun ilede olmuyor acil yardım lütfen

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Orijinal kablo kullan, güncel odin sürümü kullan. Rardan dosya kaç parça halinde çıktı, yaptığın işlemler neler?

Cihaz
samsung a5 2017
Orijinal kablo kullan, güncel odin sürümü kullan. Rardan dosya kaç parça halinde çıktı, yaptığın işlemler neler?
bilgisayara bağlamadan önce wifi üzerinden yazılımı indirip kurulum aşamasına geçtim, yukarıdada yazdığım gibi yükleme yaparken sistem % 30 olduğunda telefon hata verip kapandı switch programı üzerinden denediğimde aynı hatayı verdi odin programını denemedim birde ona bakayım tşk bilgi için

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Seyahat edenler için güvenlik ipuçları
    Seyahatler ne kadar heyecan verici olurlarsa olsunlar, tedbir alınması gereken bazı konular vardır. Seyahatiniz sırasında hem kendinizi koruyabilmek h ...
  • Dondurulmuş yiyecekler sağlıklı mıdır?
    Hızlıca bir yemek hazırlamak ve servis etmek söz konusu olduğunda, dondurulmuş gıdaların yerini hiçbir şey tutamaz. Dondurucunuzda uzun zamandır duran ...
  • Yatak nasıl temizlenir?
    Hayatımızın yaklaşık üçte birini yatağımızda geçiriyoruz, bu yüzden yatağımızı temiz tutmak önemlidir. Düzenli yapılan yatak temizliği, yatak odasında ...