Samsung Galaxy A5'de IMEI numarası klonlanmıştır. Cihaz 30 gün içinde kapatılacaktır. Satın aldığınız yere başvurunuz mesajı

1.50 yıldız(lar) 2 değerlendirme

Cihaz
Samsung A5 2017
Merhaba benim telefonuma ımeı numaranız klonlanmıştir yasal uyarı adı altında bir mesaj geldi .Ancak ben telefonumu hat üstüne Muğla vodafone bayiinden aldım .KKTC'de öğrenim görmekteyim .Ve bu telefonu emei numarasını öğrenci indirimi kullanarak kayıt ettirdim.Telefonu istesem satamam ,tek hatla kullanamam ,ailemden birine hediye etsem maddi olarak zarara girip yeni telefon almak zorunda kalıyorum .Vodafone ve Samsung u şikayet edip yenisini alamaz miyim ya para iadesini talep edemez miyim.

Cihaz
Samsung A5 2017
Telefonunuz Samsung Türkiye Garantili ise Satın aldığınız bayiye başvurun düzelteceklerdir.
Telefonum sigorta süresi ihtiyati garanti hizmet sözleşmesinin satın alındığı fatura tarihi itibari ile ilk 1 yıldır diyor .Sözleşme başlangıç tarihim 29.06.2017 bitiş süresi ise 29.06.2018 .Garanti kapsamı içine girerek yeni bir telefon alabilir miyiz

Yer
Diyarbakır
Cihaz
Samsung Galaxy J7 PRO
Telefonum sigorta süresi ihtiyati garanti hizmet sözleşmesinin satın alındığı fatura tarihi itibari ile ilk 1 yıldır diyor .Sözleşme başlangıç tarihim 29.06.2017 bitiş süresi ise 29.06.2018 .Garanti kapsamı içine girerek yeni bir telefon alabilir miyiz
Sanmıyorum Mühtemelen Cihazınızı alıp İMEİ sini değiştirip size geri vereceklerdir.

Cihaz
Samsung A5 2017
Sanmıyorum Mühtemelen Cihazınızı alıp İMEİ sini değiştirip size geri vereceklerdir.
Benim ımei numaram KKTC de kayıtlı değişirse orada da telefonumu kullanamam.Peki değişen imei numaram oraya kayıt ettirirsek KKTC hattını orada kullanabilir miyim yoksa telefon sadece tek bir hatta mı bağlı kalıyor mağdur okuyorum ben bu noktada

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 5)

Aile Bilimi