Samsung Galaxy A5'te hızlı şarj ve OTG sorunu

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum.
Problem çıkmadan önce yazılım güncellemesi yapmış mıydın?
İlk aldığımda da öyleydi, güncelleme yaptıktan sonra da bir şey değişmedi bende. Ayrıca benim telefonu bilgisayarda görmüyordu. Bugün tamire verdim soket değişecek. Yarın durum hakkında aksamleyin seni bilgilendiririm, oldu mu olmadı mı diye.

Cihaz
Galaxy A510
Bende S6 modelinde aynı sorunu yaşıyorum, açıkçası sana dediğim yöntemleri bende yaptım bir şey değişmedi, çözersem seni bilgilendiririm, sende çözersen buraya yaz mutlaka nasıl çözdüğünü.
bu yöntemi deneyip bana haber verir misin?
Bende işe yaramadı malesef ama hala başka yollar deniyorum.

sürücü yazılımları bende gözükmedi ama "uyumlu donanımları göster" seçeneğini işaretleyince bi liste çıkıyor.
Listeden Samsung ile ilgili olanları tek tek tıklayıp "Samsung Mobile USB Composite Device" seçeneğini seçip ileri de.

İnşallah bu şekilde çözülür sorunun.

Cihaz
Galaxy A510
İlk aldığımda da öyleydi, güncelleme yaptıktan sonra da bir şey değişmedi bende. Ayrıca benim telefonu bilgisayarda görmüyordu. Bugün tamire verdim soket değişecek. Yarın durum hakkında aksamleyin seni bilgilendiririm, oldu mu olmadı mı diye.
Mesajı şimdi gördüm.
Soketi ben kendim değiştirdim işe yaramadı.

Cihaz
Galaxy A510
Öyle gözüküyor.
Yabancı forumlara baktım bizdeki sorunun aynısını yaşayan çok kişi var ama çözüm bulamadım hiç.
Samsunga mail atıcam bugün. Yardım geleceğini sanmıyorum ama denemekte fayda var.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Diyabetin belirtileri
    Halk arasında “şeker hastalığı” olarak tabir edilen diyabet, midenin hemen arkasında bulunan pankreas adını verdiğimiz salgı bezinin bir hastalığıdır. ...
  • Deichmann ile ayaklar hafifliyor
    Deichmann’ın bu sezon koleksiyonunda yer alan terlik ve sandalet modelleriyle 7’den 70’e herkes yazın kavurucu sıcaklarına hazır. Rahatlık ve şıklığı ...
  • Çabuk acıktıran yiyecekler
    Bazı besinleri yediğimizde daha çabuk acıktığımız bilinen bir gerçek. Böyle durumlarda açlığımızı bastırmak için ne bulursak yeriz desek yanlış olmaz. ...