Samsung Galaxy A5'te Instagram'da kamera uyum sorunu

korayanil

Üye
Cihaz
samsung a 5 2017
merhaba samsung a5 2017 telefona sahibim instagram ile fotorgraf cektıgımde ön ve arka kamera dahil çekmek istediğim alanı belirttikten sonra çekilen resim daha yakın olarak oluşuyor eğer mevcut telefonlara (j7pro s8 plus gibi bir kaç yeni samsungta denedim durum aynı) sahipseniz konuyla ilgili deneme yapıp bu durumu nasıl çözebileceğimiz konusunda yardımcı olur musunuz ?

Yer
Ankara
Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017
A7 2017 Kullanıcısıyım bende bu dediğiniz sorun olmadı, Google Play üzerinden İnstagram uygulamasına geri bildirimde bulunur veya samsung müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirtirseniz bir şekilde sorunu çözerler.

onurduran

Üye
Cihaz
iPhone 6s
kamera tum diğer uygulamalarda işliyorsa ve onbelleğini silince de düzelmiyorsa uygulama geliştiriciye rapor edebilirsiniz.

korayanil

Üye
Cihaz
samsung a 5 2017
merhaba sorunu aşağıdaki resimlerle anlatıyorum ilk resim çekmek istediğim resim
ikinci resim ise çektikten sonra oluşan resim
bu durumu bi türlü düzeltemedim
ön ve arka kamera dahil instagram uygulamasında aynı problemle karşılaşıyorum

Screenshot_20171123-141733.png

Screenshot_20171123-141741.png

korayanil

Üye
Cihaz
samsung a 5 2017
A7 2017 Kullanıcısıyım bende bu dediğiniz sorun olmadı, Google Play üzerinden İnstagram uygulamasına geri bildirimde bulunur veya samsung müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirtirseniz bir şekilde sorunu çözerler.
merhaba s8 de dahil şu an a3 2017 de dahil tüm samsungları denedim problemin bir çözümünü bulamadım belirttğim menüden ön kamera ile çekim yaptıgına emın mısın denetıp ekran resmı atabılır mısın rica etsem ?

korayanil

Üye
Cihaz
samsung a 5 2017
bu arada ön kamera ile çekim yapıldıgında da aynı sorun olusuyor

Yer
Ankara
Cihaz
iPhone 6S
Farklı ekran boyutları ve farklı işletim sistemlerinde tam anlamı ile resimlerin stabil görünmesi adına birçok hamlede bulunuyorlar. Arkaplanda onlarca hile hurda dönerken ön plana yansıyan kamera sorunu sizin de dikkatinizi çekmiş. Özellikle dikey ölçülerde olan resimlerin instagram, facebook, snapchat ve whatsapp hikayeler gibi alanlarda kırpılarak çekilmesi sebebiyle ön kamera yakın çekiyor. Görüntüleri ekrana tam sığdırmak için görüntü kırpılıyor ve daha yakın görünüyor. Bunun sebebi az önce belirttiğim gibi uygulama içerisinde resmin sorunsuz görüntülenmesini sağlamak. Tabii bunu yaparken tüm cihazların ekran ölçüleri de baz alınmak zorunda...

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.