REKLAMLAR
REKLAMLAR

Samsung Galaxy A7 kapandı ve açılmıyor

crna

Üye
dün telefonum dondu. donduktan sonra kendini kapattı ve actı ben de pin kodunu girdim 1 dk sonra yine aynı olay oldu sonra yine aynı olay. ben de kapatayım dedim tamamen. telefon donup kendini kapatıp acmadan ben telefonu kapatttım kapanış o kapanış artık açılmıyor. format denen olayı denedim olmuyor hani güç tusuna ve ses tusuna ve home tusuna aynı anda basılan olay. teklefonu şarja taktım şarj olmuyor. yaşam belirtisi hiç göstermiyor. bu arada telefonum beyaz arkasına baktım böyle vesevese de olabilir pembeleşmiş gibi ... bu arada telefon düşmedi çarpmadı hiçbir şey olmadı. bilgisayara bağladım çindekileri almak icin aygıt bozuk acılmıyor diyor. yardım eder misiniz?

REKLAMLAR

Ayberk

Yönetici
Telefon tekrar açılmazken nasıl formatladınız? Olay akışını daha net anlatabilirseniz bir yorum yapabiliriz.

crna

Üye
Telefon tekrar açılmazken nasıl formatladınız? Olay akışını daha net anlatabilirseniz bir yorum yapabiliriz.
dikkatli okursanızben formatladım yazmamışım. format olayını denedim yazmısım ve olmadı yazmısım. internete telefonum acılmıyor yazınca format atın guc tusu ve ses tusuna basarak demisler. ben de bastım olmadı diyorum.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi