Samsung Galaxy A7 yavaş şarj sorunu

Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017
6 ay önce Samsung Galaxy A7 2017 aldım. İlk zamanlarda şarj çok fazla dayanıyordu. 10-15 dakikada falan %1-2 şarj gidiyordu. Şimdi daha hızlı şarjı bitiyor , şarja taktığımda ise hızlı şarj demesine rağmen yavaş doluyor. %93-94 e geldiği zaman şarjdayken düşüyor %90 falan oluyor. Sorun ne olabilir ?

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Adaptör ve kablo orijinal mi? Başka kablo ve adaptör ile de deneme yap.

Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Arka planda çalışan uygulamaları durdur. Telefon şarjını orijinal kablo ile yap.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Başka adaptörle deneme imkanın oldu mu? Yaşadığın sorun tam olarak nedir, şarj mı iyi dayanmıyor yoksa telefon mu hızlı şarj olmuyor.

Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017
Başka adaptörle deneme imkanın oldu mu? Yaşadığın sorun tam olarak nedir, şarj mı iyi dayanmıyor yoksa telefon mu hızlı şarj olmuyor.
Adaptör ve kablonun orijinal ve sağlam olduğuna eminim. Sorun şu ki daha 6 ay olmasına rağmen şarj eskisi kadar iyi dayanmıyor ve hızlı şarj olmuyor. Bazen de 40-45 dakikaya %3-4 şarj oluyor mesela az önce %84 de çıkardım 10-15 dakika sonra telefonu elime aldım şarj %94 e yükselmiş , şarjda değildi ve uğraşmıyordum. Daha fazla bilgisayara taktım bir aktarım yapmak için 1 dakika içinde %94'den %100'e çıktı. Çok karışık bir sorun sanırım ama neden kaynaklandığını gerçekten merak ediyorumm

Yer
Ankara
Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017
Güncellemeleri denetleyin eğer yazılımınız güncelse telefonu sıfırlamayı deneyin eğer hala sorun çözülmüyorsa servise götürmekten başka bir çözüm yok.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...
  • Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
    Günümüzde pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi h ...