REKLAMLAR
REKLAMLAR

Samsung Galaxy A7'de güncelleme sonrası cevapsız çağrılar görünmüyor

zynpms

Üye
Cihaz
samsung a7 2017
Merhaba ;

Dün gelen son güncellemeden sonra telefonumda cevapsız çağrıları ana ekranda göremiyorum. Ancak kayıtlar bölümüne girdiğimde görünüyor.Bu arada mesajlar, ya da diğer uygulamalarda ki bildirimlerde sorun yok.

Model : Samsung A7 2017

İlginize teşekkürler,

REKLAMLAR

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Dilerseniz önce kişisel verilerinizi yedekleyin ve cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürün. Eğer gene fayda etmezse bir önceki sürüme düşürme yaparsınız :)

zynpms

Üye
Cihaz
samsung a7 2017
Başka bir çözümü yoksa en son bunu denemek isterim.

REKLAMLAR

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
En son deneyeceğiniz çözüm yolu zaten Stock ROM yüklemek veya sürüm düşürmek olacaktır. Bana kalırsa kişisel verilerinizi yedekleyin ve cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürün. Ha tabii başka çözüm yolları da varsa ekip arkadaşlarıma sorunuzdan bahsedeceğim onlar da en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

zynpms

Üye
Cihaz
samsung a7 2017
Teşekkür ederim. Bu bir güncelleme sorunu. Bu şekilde telefonunu kimse kullanmak istemez haliyle, yoksa çözümü eski sürüme geçmek en mantıklısı.

REKLAMLAR

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
Evet bende öyle düşünüyorum eski sürümde kalırsınız ve şu an sorunlu olan sürümdeki sorunların giderildiği bir güncelleme yayınlandığında oraya geçer rahatlarsınız :)

REKLAMLAR

Yer
Ankara
Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017
Bu sorun değil öncelikle bunu belirtmek isterim. Oreo özelliğidir bu cevapsız çağrı aldınız diyelim üst bildirim panelinden bu bildirimi silerseniz telefon uygulamasından da bildirim sayısı kalkacaktır. ios işletim sistemi kullanan İphone'lar da da böyle ve yakında sony gibi markalara da bu özelliğin gelmesi bekleniyor.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.