REKLAMLAR

Samsung Galaxy C5'de sürüm düşürme

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
REKLAMLAR

Cihaz
Samsung Galaxy C5
Galaxy C5 Telefonum var
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
adresindeki konudan da yardım alarak android sürümümü düşürmeye çalışıyordum. Odin Arayüzünden telefonun algılandığı ve telefonda download mode yi açtığımız adıma kadar geldim. Fakat odin arayüzünden AP butonuna tıkladığımda seçmem gereken firmware dosyasının hangisi olduğunu bilmiyorum. Klasörün içerisinde resimdeki fotoğraflar mevcuttur. Yardımcı olursanız sevinirim

asd.png

REKLAMLAR

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
AP butonuna bastığınızda indirdiğiniz ROM dosyası içinden AP ile başlayan dosyayı seçin. Öteki seçeneklerde BL,CL CSC işlemlerinde de aynı işlemi uygulayın.
Galaxy C5 Telefonum var
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
adresindeki konudan da yardım alarak android sürümümü düşürmeye çalışıyordum. Odin Arayüzünden telefonun algılandığı ve telefonda download mode yi açtığımız adıma kadar geldim. Fakat odin arayüzünden AP butonuna tıkladığımda seçmem gereken firmware dosyasının hangisi olduğunu bilmiyorum. Klasörün içerisinde resimdeki fotoğraflar mevcuttur. Yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle: 2567

Cihaz
Samsung Galaxy C5
Sürüm düşürme yapılırken öbürlerini de mi seçmek gerekiyor, yoksa sadece ap'yi mi seçeceğiz? Çünkü baktığım konuda ap butonundan sonra bir adım gözükmüyor.

Cihaz
Samsung Galaxy C5
Yok butonlar zaten aktif odin programında fakat okuduğum konuda sadece AP dosyası seçilerek yapılıyor. Öbür dosyalarla ilgili bir bilgi verilmemiş start butonuna basıp flaşladıktan sonra konu bitirilmiş.

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
Yok butonlar zaten aktif odin programında fakat okuduğum konuda sadece AP dosyası seçilerek yapılıyor. Öbür dosyalarla ilgili bir bilgi verilmemiş start butonuna basıp flaşladıktan sonra konu bitirilmiş.
O zaman sadece AP yi seçip deneyin. Eğer olmazsa bütün dosyaları seçip yaparsınız.

Cihaz
Samsung Galaxy C5
kabul etti start dedim fakat araştırdığım kadarıyla yavaştan yüklenmesi gerekirken bende bu adımda takıldı ve ilerlemiyor

asd.png

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Etiket artığı ve koli bandı izi nasıl temizlenir?
    Giysilerde çözümü basit; elinize makası alıp etiketi yerinden çıkartabiliyorsunuz ancak kimi eşyalarda kullanılan aşırı kalitesiz etiketler resmen key ...
  • Siyah zeytin yapımı
    Mevsim itibariyle artık çarşıda ve pazarda ham zeytinleri görmeye başlayabilirsiniz. Üreticilerin bir kısmı ürünlerini doğrudan yağ yaptırmayı tercih ...
  • Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...