Samsung Galaxy C5'de sürüm düşürme

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Cihaz
Samsung Galaxy C5
Galaxy C5 Telefonum var
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
adresindeki konudan da yardım alarak android sürümümü düşürmeye çalışıyordum. Odin Arayüzünden telefonun algılandığı ve telefonda download mode yi açtığımız adıma kadar geldim. Fakat odin arayüzünden AP butonuna tıkladığımda seçmem gereken firmware dosyasının hangisi olduğunu bilmiyorum. Klasörün içerisinde resimdeki fotoğraflar mevcuttur. Yardımcı olursanız sevinirim

asd.png

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
AP butonuna bastığınızda indirdiğiniz ROM dosyası içinden AP ile başlayan dosyayı seçin. Öteki seçeneklerde BL,CL CSC işlemlerinde de aynı işlemi uygulayın.
Galaxy C5 Telefonum var
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
adresindeki konudan da yardım alarak android sürümümü düşürmeye çalışıyordum. Odin Arayüzünden telefonun algılandığı ve telefonda download mode yi açtığımız adıma kadar geldim. Fakat odin arayüzünden AP butonuna tıkladığımda seçmem gereken firmware dosyasının hangisi olduğunu bilmiyorum. Klasörün içerisinde resimdeki fotoğraflar mevcuttur. Yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle: 2567

Cihaz
Samsung Galaxy C5
Sürüm düşürme yapılırken öbürlerini de mi seçmek gerekiyor, yoksa sadece ap'yi mi seçeceğiz? Çünkü baktığım konuda ap butonundan sonra bir adım gözükmüyor.

Cihaz
Samsung Galaxy C5
Yok butonlar zaten aktif odin programında fakat okuduğum konuda sadece AP dosyası seçilerek yapılıyor. Öbür dosyalarla ilgili bir bilgi verilmemiş start butonuna basıp flaşladıktan sonra konu bitirilmiş.

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
Yok butonlar zaten aktif odin programında fakat okuduğum konuda sadece AP dosyası seçilerek yapılıyor. Öbür dosyalarla ilgili bir bilgi verilmemiş start butonuna basıp flaşladıktan sonra konu bitirilmiş.
O zaman sadece AP yi seçip deneyin. Eğer olmazsa bütün dosyaları seçip yaparsınız.

Cihaz
Samsung Galaxy C5
kabul etti start dedim fakat araştırdığım kadarıyla yavaştan yüklenmesi gerekirken bende bu adımda takıldı ve ilerlemiyor

asd.png

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Tıraş makinesi nasıl temizlenir?
    Tıraş makineleri oldukça pratiktir fakat çalışma şekli itibariyle ölü deri ve kılları içinde biriktirir. Tıraş makinenizden tam performans almak istiy ...
  • Çamaşır suyu lekesi nasıl çıkar?
    Çamaşır suyu evlerimizin olmazsa olmazıdır. Çamaşırların yanı sıra başta banyo ve mutfak temizliği olmak üzere evin hijyenini sağlamak için en çok baş ...
  • İçli köfte tarifi
    İçli köfte veya diğer adıyla oruk, bulgurun hamur haline getirilip içinin doldurulmasıyla ortaya çıkan bir yemektir. Aslen Arap mutfağına ait olan içl ...