Advertisement

Samsung Galaxy Grand Prime'da unutulan Google hesabını kaldırma

wickenes

Üye
Cihaz
samsung grand prime
arkadaşlar telefonumu nasıl geri açabilirm eski gmail hesabını istiyor herşeyi yaptım başka gmail hesabı giriyorum şöyle yazı çıkıyor _unable to sign in to device due to a recent password change. Please try tosign in again 24 hours after the password change was performed- YANİ -=
Son şifre değişikliği nedeniyle cihazda oturum açamıyor. Lütfen şifre değişikliği yapıldıktan 24 saat sonra tekrar giriş yapmayı deneyin. = ne demek istiyor

Burak

Uzman
Cihaz
-
Merhaba. E-postanızı hatırlıyorsanız şifrenizi sıfırlamayı deneyin. 24 saat sonra tekrar giriş yapın. Eğer E-postanıza dair hiçbir şey hatırlamıyorsanız buraya yazın, yardımcı olacağız.

wickenes

Üye
Cihaz
samsung grand prime
Merhaba. E-postanızı hatırlıyorsanız şifrenizi sıfırlamayı deneyin. 24 saat sonra tekrar giriş yapın. Eğer E-postanıza dair hiçbir şey hatırlamıyorsanız buraya yazın, yardımcı olacağız.

wickenes

Üye
Cihaz
samsung grand prime
Telefonu emanet vermiştim geçici olarak arkadaşda format atmış gmail hesabını hatırlamıyorum

Cihaz
redmi note 7
Hesabın şifresini bilmeden dolaşmanın bir yolu yok (ve hala mutlu). Soru sıklıkla geliyor. Korsanlık yapmak gibi bir şey ve inançlı olsan bile, kimse sana yardım edemez. Özür dilerim.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.