REKLAMLAR

Samsung Galaxy J2 kilitliyken Wi-Fi veya hücresel veriyi aktif etme

Cihaz
samsung j2 2016 model
Samsung J2 model telefonun şifresini bir süredir unuttuğumuz için ve içindeki verileri kaybetmemek adına bir çok yol denedik ama hiçbiri başarılı olmadı. en başta usb hata ayıklama kapalı ve gmail ile şifreyi iptal etmek istediğimizde telefonun internete bağlı olması gerekiyor lakin şifre istiyor o yüzden de aktif olmuyor..bunun hiçbir yolu yok mu?

REKLAMLAR

Cihaz
samsung j2 2016 model
uzaktan
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
uygulamasını telefona direk yüklemek istesek sanırım yine internet bağlantısı gerek buda işe yaramıyor:( bazı yerlerde internet hakkı bulunan bir sim kart takın denmiş böyle sim kartlar var mı ilk defa duydum! yani veri ağ modu açık değilken böyle bir sim kart ile internet bağlantısı gerçekleşebilir mi?..

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung Galaxy Note 2 (GT-N7100)
cihaza odin ile twrp yükleyin
oradan usb otg alın yada sd kart takın
sonra oradan gelişmiş diyin
dosya yöneticisine basın
orda klasörler olacak resimler falan orada olur üzerine basın
taşı kopyala seçenekleri gelecektir
oradan sd karta taşıyın.

Cihaz
samsung j2 2016 model
cihaza odin ile twrp yükleyin
oradan usb otg alın yada sd kart takın
sonra oradan gelişmiş diyin
dosya yöneticisine basın
orda klasörler olacak resimler falan orada olur üzerine basın
taşı kopyala seçenekleri gelecektir
oradan sd karta taşıyın.
usb hata ayıklama açık olmadığı için odin telefonu görmüyor malesef..

Cihaz
samsung j2 2016 model
o odinden değildir ben usb hata ayıklama açık olmadan çok yazılım attım eğer bilgisayar masaüstü ise arkadaki usb girişlerine takın telefonu ve usb driverleri tam kurun
usb hata ayıklama kapalı haldeyken odinden attınız yani? samsung usb driver yükledim ve kasanın arkasından farklı kablolar deneyerek taktım ama yine görmedi .odin programında <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 0) hatası verdi ID: com kısmı boş görünüyor. kablolarda yada usb de sorun yok çünkü usb hata ayıklama modu açık olan başka telefonu taktığımızda odinde direk açıldı..

Cihaz
Samsung Galaxy Note 2 (GT-N7100)
usb hata ayıklama kapalı haldeyken odinden attınız yani? samsung usb driver yükledim ve kasanın arkasından farklı kablolar deneyerek taktım ama yine görmedi .odin programında <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 0) hatası verdi ID: com kısmı boş görünüyor. kablolarda yada usb de sorun yok çünkü usb hata ayıklama modu açık olan başka telefonu taktığımızda odinde direk açıldı..
ID: kısmı boş ise bilgisayar zaten aygıtı görmüyor o zaman biraz daha uğraşın bazı telefoncular içindeki veriyi koruyarak telefonun kilidini kırabiliyorlar onlara götürün.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...