Samsung Galaxy J2 kilitliyken Wi-Fi veya hücresel veriyi aktif etme

designtu

Üye
Cihaz
samsung j2 2016 model
ID: kısmı boş ise bilgisayar zaten aygıtı görmüyor o zaman biraz daha uğraşın bazı telefoncular içindeki veriyi koruyarak telefonun kilidini kırabiliyorlar onlara götürün.
:D bunuda 2haftadır Ankara'da araştırdık ama formattan başka bildikleri bir şey yok malesef.. o yüzden buraya yazdım belki usb hata ayıklama modunu açmayı yada internet bağlantısı kurmanın bir yolunu bilen biri çıkar diye :/ ...

Cihaz
Samsung Galaxy Note 2 (GT-N7100)
:D bunuda 2haftadır Ankara'da araştırdık ama formattan başka bildikleri bir şey yok malesef.. o yüzden buraya yazdım belki usb hata ayıklama modunu açmayı yada internet bağlantısı kurmanın bir yolunu bilen biri çıkar diye :/ ...
bende internetten baktım ama bi programı da yok malesef yedek pin koymadınız mı cihaza?

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...