REKLAMLAR

Samsung Galaxy J2'de şifre sıfırlama

Cihaz
samsung j2 2016 model
Merhabalar,
j2 samsung model telefon yeni oluşturduğumuz şifre unuttuk,şimdi twrp atmak için bilgisayara bağlıcaz ama görmüyor.odin programında <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 0) hatası verdi ID: com kısmı boş görünüyor. bilgisayarın telefonu görmesi için ne yapabiliriz hiçbir yerde bu bilgiye ulaşamadık
şifreli olduğu içinde usb hata ayıklama açamıyoruz başka nasıl açabiliriz bir yolu var mıdır? lütfen yardımcı olun.. interneti de açamıyoruz onu açsak google account ile şifre kaldırıcaz...çok önemli notlar var kurtarmamız lazım..size çok dua ederim yardımm.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Cihaz
samsung j2 2016 model
samsung driverları indirmediysen algılayamaz onu indirirsen büyük ihtimalle algılayacaktır.
samsung driverlarını indirdim, samsung kies de indirdim yinede görmedi .. telefon halen kapalı yani şifreli ve çözmek için bir yol arıyoruz ama yok:( wifi yada telefonun interneti açılsa sorun çözülücek..

Cihaz
samsung j2 2016 model
samsung usb driver for mobile phones programı var onu indirip kurdum acaba yanlış mı yükledim..

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...