REKLAMLAR

Samsung Galaxy J2'de şifre sıfırlama

Cihaz
samsung c7
samsung usb driver for mobile phones programı var onu indirip kurdum acaba yanlış mı yükledim..
bazi teledonlarda şöyle bir saçmalıkta var odinden birşey atmak için oem kilidi açık olması gerekiyor twrp içinde kapalı olması gerekiyor.Mesela benim telefonum c7 twrp yi attim ama oem kapalı olması gerekiyordu işlem yapamadım. Eğer içinde çok önemli bilgiler varsa paraya kıy ve veri kurtarma merkezleri oluyo. Belki onlar kurtarabilir

REKLAMLAR

Cihaz
samsung j2 2016 model
bazi teledonlarda şöyle bir saçmalıkta var odinden birşey atmak için oem kilidi açık olması gerekiyor twrp içinde kapalı olması gerekiyor.Mesela benim telefonum c7 twrp yi attim ama oem kapalı olması gerekiyordu işlem yapamadım. Eğer içinde çok önemli bilgiler varsa paraya kıy ve veri kurtarma merkezleri oluyo. Belki onlar kurtarabilir
o zaman twrp yi yüklemek çok zor görünüyor../ evet içinde çok önemli veriler var.. veri kurtarma merkezlerini araştırıcam..teşekkürler

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...