REKLAMLAR

Samsung Galaxy J5'de Odin hata veriyor

Cihaz
Samsung Galaxy J5 (2015)
Öncelikle SelamunAleyküm ben telefonuma odin ile rom atarken odin fail veriyor çeşitli videolardaki yöntemleri denedim olmadı bende custom rom atmayı denedim custom rom atarkende twrp romu atmadan donuyor ve bataryayı çıkarıp geri takınca telefonda eski veriler ve rom duruyor lütfen yardım edin AkilliTalefon sitesindende rom atma konusundaki gibi atmaya çalıştım ama olmadı(samsung galaxy j5 2015)

REKLAMLAR

Yer
Ankara
Cihaz
samsung galaxy note 5
Hangi romu atıcaksan o odini veya en alt sürümden deneme yanılma yöntemi ile kurunuz.

Yer
Ankara
Cihaz
samsung galaxy note 5
Kuracağımız custom rom için doğru odin ve supersu dosyaları kullanmalıyız ki işlemimiz cihazı tuğla etmeden sonlansın

Yer
Ankara
Cihaz
samsung galaxy note 5
Diyelim ki; note5 için root ve rom işlemimiz var.
Note 5 kendi android sürümü ile uyumlu supersu kullanılarak root edilebilir ki bizde ilk önce cihazı ilk haline getirip son güncellemeleri yüklemeden root ederiz..

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...