Samsung Galaxy J6'da Wi-Fi'ye bağlanma sorunu

Lebise

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy J6
Merhaba İyi Akşamlar. Telefonumu alalı yaklaşık 3-4 ay oluyor. Daha öncesinde böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ama son zamanlarda 2-3 defadır eve geldiğimde wifiye bağlanmıyor. Kimlik denetimi hatası oluştu diyerek hiçbir şekilde wifiye bağlanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Ayarlar - WiFi menüsünde ağınızın üzerine basılı tutup Unut seçeneğini kullanın, sonra ağa tekrar bağlanmayı deneyin. Ağ şifresini soracaktır. Bu şekilde ağı unutup tekrar bağlanmayı deneyince ne oluyor?

Lebise

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy J6
Ayarlar - WiFi menüsünde ağınızın üzerine basılı tutup Unut seçeneğini kullanın, sonra ağa tekrar bağlanmayı deneyin. Ağ şifresini soracaktır. Bu şekilde ağı unutup tekrar bağlanmayı deneyince ne oluyor?
Denedim ama malesef olmuyor cihazı kapatıp açtım wifi ağını unuttum ama yinede olmadı

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Ev dışında da aynı sorun varsa akıllı telefonda sıkıntı var demektir. Ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyebilir misiniz? Videoda gösteriliyor.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...