REKLAMLAR

Samsung Galaxy J6'da Wi-Fi'ye bağlanma sorunu

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung Galaxy J6
Merhaba İyi Akşamlar. Telefonumu alalı yaklaşık 3-4 ay oluyor. Daha öncesinde böyle bir sorunla karşılaşmadım. Ama son zamanlarda 2-3 defadır eve geldiğimde wifiye bağlanmıyor. Kimlik denetimi hatası oluştu diyerek hiçbir şekilde wifiye bağlanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

REKLAMLAR

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Ayarlar - WiFi menüsünde ağınızın üzerine basılı tutup Unut seçeneğini kullanın, sonra ağa tekrar bağlanmayı deneyin. Ağ şifresini soracaktır. Bu şekilde ağı unutup tekrar bağlanmayı deneyince ne oluyor?

Cihaz
Samsung Galaxy J6
Ayarlar - WiFi menüsünde ağınızın üzerine basılı tutup Unut seçeneğini kullanın, sonra ağa tekrar bağlanmayı deneyin. Ağ şifresini soracaktır. Bu şekilde ağı unutup tekrar bağlanmayı deneyince ne oluyor?
Denedim ama malesef olmuyor cihazı kapatıp açtım wifi ağını unuttum ama yinede olmadı

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Ev dışında da aynı sorun varsa akıllı telefonda sıkıntı var demektir. Ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyebilir misiniz? Videoda gösteriliyor.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 9)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...
  • Domates suyunun faydaları
    Vitamin ve mineral deposu olan domates suyu hem güzelliğe, hem de sağlığa çok faydalıdır. Domates suyunun içeriğinde A, B1, B2, B3, B5, B6 ve K vitami ...
  • Koşu bandı neden ağrı yapar?
    Koşu yapmak ve kasın aşırı kullanılması durumunda baldırlarınıza ağrı girebilir. Koşucularda baldır yani kalf kasının ağrısı çoğunlukla kas liflerinin ...