Samsung Galaxy J7 Prime Duos güncelleme sorunu

Cihaz
Samsung J7 Prime
15 gün oncesi aldigim J7 prime duos ithalatci garantili ürün 6.0.1
Normal sürümü 7.0 güncelleme gelmiyor manuel de denedim olmuyor bu gun firmayla görüstüm telefonu istanbula kargolayın biz yapalim dediler.
Garanti kapsamindan cikmadan ben nasil 7.0 güncellemesi yapabilirim.

Yer
Dust II
Cihaz
Zeus x27
Stock Rom atabilirsiniz. Sanırım daha önce de bu konuyu açmıştınız ve yetkilinin 1 hafta geleceğini söylediğini yazmıştınız. 1 hafta bekleyin Eğer 1 hafta sonra tekrar güncelleme gelmezse Stock Rom atmayı deneyin.

Cihaz
Samsung J7 Prime
Stock Rom atabilirsiniz. Sanırım daha önce de bu konuyu açmıştınız ve yetkilinin 1 hafta geleceğini söylediğini yazmıştınız. 1 hafta bekleyin Eğer 1 hafta sonra tekrar güncelleme gelmezse Stock Rom atmayı deneyin.
Ithalatci firma ile görüştüm. Migros konuya hakim degildir 1 hafta veya 10 gune gelecek diye birşey yok. Güncelleme gelme tarihinu bilmiyoruz ama telefonu kargoyla gönderin burda yapalim dediler.
Sizce ne yapmaliyim eğer gönderirsem 15-20 gün telefonsuz kalacagim

Yer
Dust II
Cihaz
Zeus x27
Ithalatci firma ile görüştüm. Migros konuya hakim degildir 1 hafta veya 10 gune gelecek diye birşey yok. Güncelleme gelme tarihinu bilmiyoruz ama telefonu kargoyla gönderin burda yapalim dediler.
Sizce ne yapmaliyim eğer gönderirsem 15-20 gün telefonsuz kalacagim
Gönderin isterseniz.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Yeme isteğini ortadan kaldırmanın yolları
    Devamlı olarak kilo alan ve bunu durduramayan kişilerin ortak cümlelerinden biri “kendimi durduramıyorum!” olur. Stres, hormon düzensizlikleri, uyku e ...
  • Takım elbise giyerken nelere dikkat etmeli?
    Takım elbiseler her erkeğin dolabında olması gereken en şık kıyafetlerdir. Fakat bazı önemli detaylara dikkat etmek gerekir… Örneğin takım elbiseyle k ...
  • Kramp nasıl önlenir?
    Kramp, bir veya birden çok kasın ani ve istemsizce kasılmasından dolayı meydana gelir. Yetersiz sıvı alımı, kalsiyum veya magnezyum eksikliği gibi bir ...