Samsung Galaxy J7 Prime güncelleme ve ses sorunu

Elcinn

Üye
Cihaz
Samsung j7 prime
Android 6.0.1 surumunde kalmiş hala guncelleme gelmedi ilk baslarda kulaklik kullanabiliyordum sonra ses gitti farkli kulakliklardan denedim degismedi internetten bir programla ses geldi bir kac ay sonra o da gitti guncellemeden kaynakli saniyorum guncelleme bu nedenle acil lazim.

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Telefonun model numarası nedir? Ayarlardan telefon (Cihaz) hakkında kısmına gir orada yazar. G610F modelidir büyük ihtimal. Telefonunuz ithalat garantili cihaz herhalde, herhangi bir root var mı telefonda?

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Siz önce bir güncelleme yapın. Sonra da fabrika ayarlarına dönün. Tertemiz bir cihazınız olsun ve onun üzerinden bu ses sorununu yeniden ele alalım.

Elcinn

Üye
Cihaz
Samsung j7 prime
Telefonun model numarası nedir? Ayarlardan telefon (Cihaz) hakkında kısmına gir orada yazar. G610F modelidir büyük ihtimal. Telefonunuz ithalat garantili cihaz herhalde, herhangi bir root var mı telefonda?
Telefon g610f/ds ithalat garantili.root nedir bilmiyorum ama kucuk bir arastirma yaptim sanirim root yok telefonda.

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Sammobile sitesinden rom indirip odin programi ile kurmaniz gerek.

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Öncelikle telefonuunuzdaki verileri bir yere depolayın ve ardından

buradaki makalemizde yer alan anlatımdan yardım alarak telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürün. Sorununuz hala geçmez ise ROM yüklemeyi deneriz.

Şu anda çevrimiçi