REKLAMLAR
REKLAMLAR

Samsung Galaxy J7 Prime şarj sorunu

öncelikle yardımcı olacağınız için teşekkürler. benim 2 aylık olan samsung j7 prime telefonumu türktelekomdan aldım. dün telefonumu geceden şarja taktım, sabah kalktığımda şarjın %70 olduğunu gördüm. sonra şarjım bitti şarja taktığımda sürekli sabit kalıyordu. biraz önceye kadar şarja takılı iken açık kalıyordu. şimdi ise şarja taktığımda 2 saniye şarj oluyor ekranı gelip titreyip gidiyor. lütfen yardımcı olurmusunuz..

REKLAMLAR

ozozdemir

Uzman
Yer
İstanbul
Kulladığınız şarj cihazında bir temazsızlık olabilir mi ? Ya da telefonun şarj girişinde toz kalmış olabilir üfleyin belki çalışır :) Halen düzelmediyse yardımcı olmaya çalışırım.

yok ben elektirik idaresinde çalışıyorum bugun iş gereği birkaç telefoncuya da uğradım oksit giderici dahi sıktım olmadı. türktelekom mağazasına gittim 2 3 şarj aleti denedim olmadı valla bana bugün yardımcı olursan mükemmel olur. para kart iletişim hepsi içinde. yani anlayacağın bu gece açamazsam bu telefonu yarın işe dahi gidemeyeceğim :)

REKLAMLAR

ozozdemir

Uzman
Yer
İstanbul
Şarj soket arızası veya şarj entegre arızası olabilir kesin bir bilgi veremiyeceğim. Fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyin büyük ihtimalle yine aynı sorun olacaktır ama denemekten zarar gelmez.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

ozozdemir

Uzman
Yer
İstanbul
Bundan 3 sene önce s3mini ile buna benzer bir sorunla karşılaştım gece yatmadan önce kulaklıkta müzik dinliyordum ve şarjdaydı sabah kalktım yüzde 80 e kadar şarj olmuştu bir süre kullandım ve şarjım bittikten sonra tekrar şarja takmayı denedim ve şarj olmadı servise götürdüğümde işlemci yanmış dediler yani donanımsal bir şey de olabilir

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi